"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

23 липня 2021 - 16:07

Таке доручення дав місцевій владі міста голова облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні під час наради з питання життєдіяльності громади.

В рамках “Великого будівництва” в Енергодарі у спеціалізованій медико - санітарній частині понад рік триває оновлення приймального відділення. Роботи майже завершено, але ще потрібно встановити важке медичне обладнання. Зокрема, в медзакладі передбачається встановити новий комп'ютерний томограф, рентген та апарат ультразвукової діагностики.

– Майже рік обладнання, закуплене за 11 млн грн, не можуть встановити. Така ситуація неприпустима. Сучасна медична техніка має працювати, а громадяни - отримувати медичну допомогу оперативно та на високому рівні, - прокоментував ситуацію Олександр Старух.

Нагадаємо, що капітальний ремонт 1-го поверху медзакладу проводився за кошти державного та місцевого бюджетів на загальну суму 18 млн грн. Проте, в ході перевірок виявилась потреба у виконанні додаткових робіт щодо ремонту деяких кабінетів.

На необхідності завершення ремонту приймального відділення окремо наголосив директор Департаменту охорони здоров'я Олексій Кулинич. За словами посадовця, постійне відтермінування завершення робіт може призвести до погіршення якості медичного обслуговування мешканців всієї громади. Крім того, медзаклад повинен бути готовим швидко реагувати на можливі ускладнення епідемічної ситуації. Наразі лікарня визначена як резервна і має 110 ліжок для лікування хворих на COVID-19, стаціонарне забезпечення киснем та додатково 34 концентратори.

- Питання завершення ремонту в приймальному відділенні - першочергове. Місто повинно мати стабільно працюючу лікарню та бути готовим надавати допомогу якісно і швидко. Бо в умовах пандемії кожна хвилина на рахунку, -  підкреслив Олександр Старух

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації