"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

23 липня 2021 - 16:07

Таке доручення дав місцевій владі міста голова облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні під час наради з питання життєдіяльності громади.

В рамках “Великого будівництва” в Енергодарі у спеціалізованій медико - санітарній частині понад рік триває оновлення приймального відділення. Роботи майже завершено, але ще потрібно встановити важке медичне обладнання. Зокрема, в медзакладі передбачається встановити новий комп'ютерний томограф, рентген та апарат ультразвукової діагностики.

– Майже рік обладнання, закуплене за 11 млн грн, не можуть встановити. Така ситуація неприпустима. Сучасна медична техніка має працювати, а громадяни - отримувати медичну допомогу оперативно та на високому рівні, - прокоментував ситуацію Олександр Старух.

Нагадаємо, що капітальний ремонт 1-го поверху медзакладу проводився за кошти державного та місцевого бюджетів на загальну суму 18 млн грн. Проте, в ході перевірок виявилась потреба у виконанні додаткових робіт щодо ремонту деяких кабінетів.

На необхідності завершення ремонту приймального відділення окремо наголосив директор Департаменту охорони здоров'я Олексій Кулинич. За словами посадовця, постійне відтермінування завершення робіт може призвести до погіршення якості медичного обслуговування мешканців всієї громади. Крім того, медзаклад повинен бути готовим швидко реагувати на можливі ускладнення епідемічної ситуації. Наразі лікарня визначена як резервна і має 110 ліжок для лікування хворих на COVID-19, стаціонарне забезпечення киснем та додатково 34 концентратори.

- Питання завершення ремонту в приймальному відділенні - першочергове. Місто повинно мати стабільно працюючу лікарню та бути готовим надавати допомогу якісно і швидко. Бо в умовах пандемії кожна хвилина на рахунку, -  підкреслив Олександр Старух

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену