"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область зміцнює кордони

26 липня 2021 - 14:09

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова відбулось перше засідання робочої групи з облаштування державного кордону в межах Запорізької області.

Як повідомив Володимир Шустов, потреба у підготовці пропозицій  з цього питання пов'язана зі змінами у нормативній базі. Так, були внесені зміни до Водного і Земельного кодексів України та Закону України "Про державний кордон України" в частині надання військовим частинам Державної прикордонної служби України у постійне користування землі водного фонду з метою забезпечення національної безпеки.

Також на виконання вищезазначеного Закону України в 2021 році розроблено проєкт концепції Державної цільової правоохоронної програми облаштування державного кордону щодо будівництва інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій Державної прикордонної служби України на період до 2031 року. Також затверджено паспорт бюджетної програми на 2021 рік з інженерно-технічного облаштування кордону. Ним передбачено використання бюджетних коштів у сумі більш ніж 338 млн грн  за напрямками інженерно-технічного облаштування україно-російського державного кордону в межах Чернігівської, Сумської, Харківської та Луганської областей, україно-молдовського державного кордону, території прилеглої до адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

За результатами обговорення Управлінню Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області у взаємодії з Бердянським прикордонним загоном доручено надати до облдержадміністрації інформацію щодо первинного аудиту земельних ділянок, що надані у користування Державній прикордонній службі України для виконання нею завдань за призначенням, а також, за необхідності, підготувати пропозиції щодо додаткового відведення земель Державній прикордонній службі України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену