Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Мости у Запоріжжі будуються посиленими темпами!

20 серпня 2021 - 13:45

На вантовому мосту у Запоріжжі мостобудівники працюють водночас на пілонах, а також на верховій та низовій частинах мосту.

Вантовий міст, що входить до складу Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя, буде найвищим мостом в Україні та восьмим найвищим вантовим мостом в Європі. Не дарма запорізькі мости є флагманом президентської програми “Велике будівництво”.

На пілоні з верхової частини мосту вже забетоновано першу після відновлення робіт захватку, висотою 3,3 метри. Зараз виконуються роботи з армування та монтажу опалубки для бетонування наступної захватки. Також на верховій частині мосту ведуться роботи зі зварювання стиків між змонтованими секціями прогонової будови. Паралельно підрядники виконують роботи з піскоструменевого очищення та фарбування секцій.

На низовій частині мосту також очищають секції піскоструменевим методом, а також ведуться роботи з влаштування буронабивних паль монтажних опор.

Також роботи в активній фазі ведуться й на підходах до вантового мосту.

На сьогодні, на об’єкті будівництва Автотранспортної магістралі працюють 530 працівників генпідрядної та субпідрядних організацій. Роботи від поновлення будівництва тривають у режимі 24/7.

 


Читайте також

Від Познані, Лешаня до Литви: як запорізькі бійці підкорюють міжнародні турніри

Під виглядом «підробітку»: як ворог намагається вербувати підлітків і що з цим робити

Від ідеї до фінансування: як запорізькі громади готують інвестиційні проєкти

Стійкість і ризики: що сьогодні визначає майбутнє Запорізького регіону

Безоплатна психологічна допомога для ветеранів: як отримати та куди звертатися

СБУ спільно з Нацполіцією ліквідували у Запоріжжі чергову схему незаконного переправлення ухилянтів за кордон, яку організувала керівниця фармацевтичної компанії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.04.2026

Софіївка – Підлозці: співпраця, що об’єднує та підтримує

Впродовж доби окупанти завдали 1062 удари по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1525-го дня війни

Про людей і рішення: Запорізька область отримала відзнаку «Символ підтримки оборони 2025» на Міжнародному форумі згуртованості

Безпека, підтримка, можливості: як абітурієнтам з ТОТ вступити до українських вишів у 2026 році