Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Біляївський комбінат готовий інвестувати у розвиток Запорізькою краю

6 вересня 2021 - 15:06

Для обговорення різних інвестиційних пропозицій сьогодні до облдержадміністрації завітали представники ТОВ "Біляївський збагачувальний комбінат". Зустрічав представників підприємства начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА Артур Бойко.

На останньому засіданні робочої групи з розгляду проблемних питань реалізації проєкту каолінового кар’єру на Вільнянщині в учасників коміісії та громадськості виникло питання до Біляївського збагачувального комбінату щодо їх інвестиційної діяльності в розвиток як Павлівської громади, зокрема,  так і області в цілому.

Керівники підприємства повідомили про свою готовність інвестувати в розвиток Запорізького краю. Тому, наразі представники комбінату разом із фахівцями облдержадміністрації обговорюють можливі формати участі підприємства в розвитку території. Так, серед запланованого: фінансування комбінатом заздалегідь обраних громадою ініціатив  або виділення БЗК певної суми коштів, які жителі території зможуть спрямувати на реалізації соціально важливих проєктів. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Не про діагноз, а про підтримку: як говорити про аутизм без бар’єрів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.04.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 894 удари по 45 населених пунктах Запорізької області.

Українців запрошують на безоплатний онлайн-курс із системного маркетингу

Спільна дитина – спільна відповідальність: як врегулювати суперечки

Стартував безоплатний онлайн-курс із краудфандингу для українських громад

Родини полонених та зниклих безвісти можуть отримати інформацію через онлайн-систему Координаційного штабу

Єдність у молитві: святкуємо Великдень безпечно

«В березні енергетики відновили світло для 257 тисяч споживачів», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Власників пошкодженого або знищеного житла звільнять від сплати за житлово-комунальні послуги

Програма компенсації втрат від воєнних ризиків: останні зміни та можливості для бізнесу

Програма компенсації втрат від воєнних ризиків: останні зміни та можливості для бізнесу