Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькій області встановлено жовтий рівень епідемічної небезпеки

22 вересня 2021 - 12:15

Вчора на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області   голова облдержадміністрації Олександр Старух   повідомив, що Державна комісія ТЕБ та НС оголосила жовтий рівень епідеміологічної небезпеки по всій країні, зокрема, і  в Запорізькій області. Під час обговорення питань порядку денного голова висловив думку про необхідність  додаткової перевірки навчальних закладів щодо дотримання карантинних умов. 

Олександр Мащак, заступник генерального директора - завідувач відділу дослідження біологічних факторів Державної установи "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" доповів, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 значно погіршилась. Якщо порівнювати із минулими періодами, то показники відповідають рівню березня поточного року, тільки із більш стрімкою динамікою. Як свідчать результати аналізу показників 14-денної захворюваності, в регіоні продовжує спостерігатися тенденція до зростання. Обласний показник захворюваності впродовж останніх двох тижнів виріс більше, ніж в 2 рази. 

  • Ми впритул підійшли до епідемічного порогу з респіраторних захворювань, який на цьому тижні склав понад 90%,- резюмував Олександр Мащак.   

Віктор Захарчук, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,   поінформував членів комісії про стан вакцинальної кампанії у освітянській галузі області. В регіоні функціонує 1197 закладів освіти, в яких працює 53412 освітянин, рівень вакцинації яких 57,7%. 331 заклад, а це 31,7% від загальної кількості середньої та дошкільної освіти, готовий працювати у звичному - штатному режимі, - зазначив посадовець.  

Після одноголосного ухвалення проєкту рішення комісії голова обласної держадміністрації звернувся до учасників засідання:

  • Шановні колеги, погодьтесь, що так же не повинно бути, що в одному районі 8% щеплено, а в іншому – 56%. Хочу звернути вашу увагу на той факт, що персональну  відповідальність за дотримання протиепідемічних заходів на територіях області несуть керівники громад. А у відповідних закладах і установах - керівники цих закладів і установ, - підсумував Олександр Старух.   

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022