"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В Запорізькій області встановлено жовтий рівень епідемічної небезпеки

22 вересня 2021 - 12:15

Вчора на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області   голова облдержадміністрації Олександр Старух   повідомив, що Державна комісія ТЕБ та НС оголосила жовтий рівень епідеміологічної небезпеки по всій країні, зокрема, і  в Запорізькій області. Під час обговорення питань порядку денного голова висловив думку про необхідність  додаткової перевірки навчальних закладів щодо дотримання карантинних умов. 

Олександр Мащак, заступник генерального директора - завідувач відділу дослідження біологічних факторів Державної установи "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" доповів, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 значно погіршилась. Якщо порівнювати із минулими періодами, то показники відповідають рівню березня поточного року, тільки із більш стрімкою динамікою. Як свідчать результати аналізу показників 14-денної захворюваності, в регіоні продовжує спостерігатися тенденція до зростання. Обласний показник захворюваності впродовж останніх двох тижнів виріс більше, ніж в 2 рази. 

  • Ми впритул підійшли до епідемічного порогу з респіраторних захворювань, який на цьому тижні склав понад 90%,- резюмував Олександр Мащак.   

Віктор Захарчук, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,   поінформував членів комісії про стан вакцинальної кампанії у освітянській галузі області. В регіоні функціонує 1197 закладів освіти, в яких працює 53412 освітянин, рівень вакцинації яких 57,7%. 331 заклад, а це 31,7% від загальної кількості середньої та дошкільної освіти, готовий працювати у звичному - штатному режимі, - зазначив посадовець.  

Після одноголосного ухвалення проєкту рішення комісії голова обласної держадміністрації звернувся до учасників засідання:

  • Шановні колеги, погодьтесь, що так же не повинно бути, що в одному районі 8% щеплено, а в іншому – 56%. Хочу звернути вашу увагу на той факт, що персональну  відповідальність за дотримання протиепідемічних заходів на територіях області несуть керівники громад. А у відповідних закладах і установах - керівники цих закладів і установ, - підсумував Олександр Старух.   

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського