Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ще 5 нових шкільних автобусів отримали територіальні громади Запорізької області

28 вересня 2021 - 13:05

У переддень  професійного свята освітян, який в Україні відзначається у першу неділю жовтня, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, його заступник Руслан Шиханов та перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любим вручили п´ять комплектів ключів від новеньких шкільних автобусів представникам територіальних громад.

Автобуси виробництва Запорізького автомобільного заводу отримали Запорізька та Бердянська міські ради; Малобілозерська сільська рада Василівського району; Новенська сільська та Олександрівська сільська ради Мелітопольського району.

  • Ми раді, що ви відповідально ставитесь до підвозу дітей до шкіл у своїх громадах, - звернувся  до присутніх  Олександр Старух.- Вітаю вас з тим, що у ваших громадах на одну маленьку проблему стане менше і на кілька щасливих десятків дітей і батьків стане більше.  

Голова ОДА також зазначив, що вперше  шкільні автобуси отримали дві міські громади – Запорізька та Бердянська. Держава і представницька влада виконує свої зобов´язання перед громадами області із придбання нових автобусів. До кінця цього року  на умовах співфінансування планується придбати    ще 5 автобусів.

  • Відповідно, тепер головне, щоб школи працювали – мали 80% щеплених вчителів та персоналу, - резюмував урочисту передачу ключів Олександр Старух.

Сьогодні ж новенькі автобуси попрямують до своїх громад.

Довідково:За інформацією Департаменту освіти та науки ЗОДА, вартість одного шкільного автобуса становить 1 599,95 тис грн. Конкурс на виготовлення виграв Запорізький автомобільний завод. За інформацією виробника, салон автобуса   обладнаний 30 місцями для сидіння. 2 сидіння передбачено для супроводжуючих осіб. Всі пасажирські сидіння обладнані ременями безпеки, а для розміщення рюкзаків і портфелів під кожним сидінням є спеціальні відсіки. Посадка і висадка здійснюється через передні двері, оснащені пневматичним приводом. Вхід в автобус обладнаний додатковою висувною  сходинкою для зручності і безпеки маленьких пасажирів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 08.12.2022

Національна служба здоров’я розпочала контрактування медзакладів на 2023 рік

Обласний центр зайнятості про ситуацію на ринку праці у Запорізькій області