Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ще 5 нових шкільних автобусів отримали територіальні громади Запорізької області

28 вересня 2021 - 13:05

У переддень  професійного свята освітян, який в Україні відзначається у першу неділю жовтня, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, його заступник Руслан Шиханов та перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любим вручили п´ять комплектів ключів від новеньких шкільних автобусів представникам територіальних громад.

Автобуси виробництва Запорізького автомобільного заводу отримали Запорізька та Бердянська міські ради; Малобілозерська сільська рада Василівського району; Новенська сільська та Олександрівська сільська ради Мелітопольського району.

  • Ми раді, що ви відповідально ставитесь до підвозу дітей до шкіл у своїх громадах, - звернувся  до присутніх  Олександр Старух.- Вітаю вас з тим, що у ваших громадах на одну маленьку проблему стане менше і на кілька щасливих десятків дітей і батьків стане більше.  

Голова ОДА також зазначив, що вперше  шкільні автобуси отримали дві міські громади – Запорізька та Бердянська. Держава і представницька влада виконує свої зобов´язання перед громадами області із придбання нових автобусів. До кінця цього року  на умовах співфінансування планується придбати    ще 5 автобусів.

  • Відповідно, тепер головне, щоб школи працювали – мали 80% щеплених вчителів та персоналу, - резюмував урочисту передачу ключів Олександр Старух.

Сьогодні ж новенькі автобуси попрямують до своїх громад.

Довідково:За інформацією Департаменту освіти та науки ЗОДА, вартість одного шкільного автобуса становить 1 599,95 тис грн. Конкурс на виготовлення виграв Запорізький автомобільний завод. За інформацією виробника, салон автобуса   обладнаний 30 місцями для сидіння. 2 сидіння передбачено для супроводжуючих осіб. Всі пасажирські сидіння обладнані ременями безпеки, а для розміщення рюкзаків і портфелів під кожним сидінням є спеціальні відсіки. Посадка і висадка здійснюється через передні двері, оснащені пневматичним приводом. Вхід в автобус обладнаний додатковою висувною  сходинкою для зручності і безпеки маленьких пасажирів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також