"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ще 5 нових шкільних автобусів отримали територіальні громади Запорізької області

28 вересня 2021 - 13:05

У переддень  професійного свята освітян, який в Україні відзначається у першу неділю жовтня, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, його заступник Руслан Шиханов та перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любим вручили п´ять комплектів ключів від новеньких шкільних автобусів представникам територіальних громад.

Автобуси виробництва Запорізького автомобільного заводу отримали Запорізька та Бердянська міські ради; Малобілозерська сільська рада Василівського району; Новенська сільська та Олександрівська сільська ради Мелітопольського району.

  • Ми раді, що ви відповідально ставитесь до підвозу дітей до шкіл у своїх громадах, - звернувся  до присутніх  Олександр Старух.- Вітаю вас з тим, що у ваших громадах на одну маленьку проблему стане менше і на кілька щасливих десятків дітей і батьків стане більше.  

Голова ОДА також зазначив, що вперше  шкільні автобуси отримали дві міські громади – Запорізька та Бердянська. Держава і представницька влада виконує свої зобов´язання перед громадами області із придбання нових автобусів. До кінця цього року  на умовах співфінансування планується придбати    ще 5 автобусів.

  • Відповідно, тепер головне, щоб школи працювали – мали 80% щеплених вчителів та персоналу, - резюмував урочисту передачу ключів Олександр Старух.

Сьогодні ж новенькі автобуси попрямують до своїх громад.

Довідково:За інформацією Департаменту освіти та науки ЗОДА, вартість одного шкільного автобуса становить 1 599,95 тис грн. Конкурс на виготовлення виграв Запорізький автомобільний завод. За інформацією виробника, салон автобуса   обладнаний 30 місцями для сидіння. 2 сидіння передбачено для супроводжуючих осіб. Всі пасажирські сидіння обладнані ременями безпеки, а для розміщення рюкзаків і портфелів під кожним сидінням є спеціальні відсіки. Посадка і висадка здійснюється через передні двері, оснащені пневматичним приводом. Вхід в автобус обладнаний додатковою висувною  сходинкою для зручності і безпеки маленьких пасажирів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського