"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області стартує проєкт з просування та популяризації місцевих товаровиробників

28 вересня 2021 - 15:22

У коворкінг-центрі «Edison Space» за участі представників Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, депутатського корпусу Запорізької обласної ради,  Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області, підприємців регіону та їх громадських об’єднань відбулася конференція щодо старту проєкту «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».

Цей проєкт реалізується в рамках  Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки. Його головна мета – підвищення рівнів обізнаності населення щодо місцевих виробників та лояльності до споживання їх продукції.

  • Реалізація заходу розрахована на 3 роки та у три етапи. Зокрема, першим нашим завданням є популяризація місцевих виробників серед населення області, у подальшому – підтримка у виході на ринки інших областей України, завершальним етапом стане допомога у виході на європейські та інші світові ринки, – зазначив начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Максим Кучеренко.

Під час конференції обговорено основні етапи та порядок реалізації заходу, презентовано брендбук проєкту та результати дослідження лояльності мешканців області до місцевих брендів.

На реалізацію заходу з обласного бюджету у 2021 році спрямовано кошти в обсязі 290 тис грн.

У цьому році для 40 виробників товарів та послуг Запорізької області заплановано організацію широкомасштабної інформаційної та рекламної кампанії в області, яка включатиме виготовлення фото та відео контенту, промоцію у соціальних мережах із налаштуванням таргетованої реклами, розміщення рекламних банерiв на бiлбордах регіону тощо.

У рамках  Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки передбачено цілий комплекс заходів для підтримки та популяризації місцевих виробників товарів і послуг.

Також до кінця року в рамках проєкту «Бізнес-профіль області» заплановано створення електронного каталогу виробників товарів та послуг Запорізької області. Передбачається, що каталог буде містити актуальну інформацію та буде відкритим для всіх бажаючих.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно