"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області стартує проєкт з просування та популяризації місцевих товаровиробників

28 вересня 2021 - 15:22

У коворкінг-центрі «Edison Space» за участі представників Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, депутатського корпусу Запорізької обласної ради,  Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області, підприємців регіону та їх громадських об’єднань відбулася конференція щодо старту проєкту «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».

Цей проєкт реалізується в рамках  Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки. Його головна мета – підвищення рівнів обізнаності населення щодо місцевих виробників та лояльності до споживання їх продукції.

  • Реалізація заходу розрахована на 3 роки та у три етапи. Зокрема, першим нашим завданням є популяризація місцевих виробників серед населення області, у подальшому – підтримка у виході на ринки інших областей України, завершальним етапом стане допомога у виході на європейські та інші світові ринки, – зазначив начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Максим Кучеренко.

Під час конференції обговорено основні етапи та порядок реалізації заходу, презентовано брендбук проєкту та результати дослідження лояльності мешканців області до місцевих брендів.

На реалізацію заходу з обласного бюджету у 2021 році спрямовано кошти в обсязі 290 тис грн.

У цьому році для 40 виробників товарів та послуг Запорізької області заплановано організацію широкомасштабної інформаційної та рекламної кампанії в області, яка включатиме виготовлення фото та відео контенту, промоцію у соціальних мережах із налаштуванням таргетованої реклами, розміщення рекламних банерiв на бiлбордах регіону тощо.

У рамках  Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки передбачено цілий комплекс заходів для підтримки та популяризації місцевих виробників товарів і послуг.

Також до кінця року в рамках проєкту «Бізнес-профіль області» заплановано створення електронного каталогу виробників товарів та послуг Запорізької області. Передбачається, що каталог буде містити актуальну інформацію та буде відкритим для всіх бажаючих.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Запорізькій області використано більше мільйона доз вакцини

В області триває інформаційна кампанія “16 днів проти насильства”

Олена Зеленська закликала всіх, хто має бажання і можливості робити мистецтво безбар’єрним, переймати досвід музею Пінзеля

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

4 478 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 6 грудня 2021 року

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин