"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня 2021 - 12:34

Сьогодні провідні обласні бібліотеки підготували відвідувачам різнопланові заходи, які будуть цікавими великому колу шанувальників бібліотечної справи.

Так, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека розпочинає святкові заходи 30 вересня з 9.00 і триватимуть вони до 19.00. Буде працювати літературний клуб «Книжковий світ». Протягом дня на різних поверхах бібліотеки будуть проходити: брейн-ринг «Літературний дайвінг», зустріч з Оленою Бєляєвою («Слідами стародавніх цивілізацій. Лікія»), міні-турнір з настільного тенісу, майстер-класи «Осінній шарм» та «Газетне лозоплетіння», вікторина «Чорна кішка» з використанням мобільного додатку «Actionbound», презентації книг.

Відбудуться відкриття виставок: «Книги на віки» до 280-річчя Петра Симона Палласа, відомого натураліста xvii-xix ст., дослідника Приазов’я та Криму (автор найстаріших книжкових пам’яток з рідкісного фонду ЗОУНБ); українського графіка і художника Олега Кіналя (місто Тернопіль) «Лицарі віри і шаблі». Працівники бібліотеки проведуть книгознавчу екскурсію «Подорож до чудового світу книги» (книжкові пам'ятки та колекції з рідкісного фонду ЗОУНБ). Для маленьких відвідувачів будуть діяти дитячі куточки: настільні ігри, вікторини, розмальовки, конкурси.

Завершиться бібліотечне свято акустичним концертом «VanillaVinil» (кавер-версії на відомі українські хіти).

У Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва 30 вересня об 11.00 у форматі «Читацького щоденника» про свої улюблені книжки розповість журналістка, теле- й радіоведуча Ольга Вакало. А о 13.00 відбудеться презентація збірки п’єс «Звір» запорізької драматургині, лауреатки премії «Коронація слова» Наталії Ігнатьєвої. Модеруватиме зустрічі Олена Ольшанська, поетка та бібліотекарка.

Заходи будуть відбуватись як у бібліотеці , так і в онлайн-форматі.

У Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» 30 вересня оголошено Днем відкритих дверей. Тут відбудуться: бліц – хвилинка «#Інфознайко»,  віртуальна виставка «Усі шляхи ведуть до бібліотеки», реаліті гра «Сам собі бібліотекар», майстер - класи з паперопластики «Час читати»  та «Ода біленькій хаті»  (до 120-річчя від д. н. українського письменника, шевченкознавця  Д.Ф. Красицького ) тощо.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Запорізькій області використано більше мільйона доз вакцини

В області триває інформаційна кампанія “16 днів проти насильства”

Олена Зеленська закликала всіх, хто має бажання і можливості робити мистецтво безбар’єрним, переймати досвід музею Пінзеля

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

4 478 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 6 грудня 2021 року

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин