"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Актуальні пропозиції ФДМУ

Успішна приватизація: новостворені агропідприємства Запорізької області отримують багатомільйонні прибутки

29 вересня 2021 - 15:27

Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух разом із представниками Фонду держмайна України відвідав ПрАТ "Сонячне 2007". Це один із прикладів успішної приватизації державної власності, що працює на благо громади та задля розвитку всього Запорізького краю. 

Акціонерне товариство займається вирощуванням репродукційного та товарного насіння зернових і технічних культур: пшениця озима, кукурудза, ячмінь, соняшник, просо, ріпак озимий та горох. Свою продукцію підприємство збуває як оптовим покупцям, так і переробним підприємствам Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Херсонської та Одеської областей.

  • Завжди приємно бачити такі гарні результати роботи. Це приклад, який надихає та мотивує розвиватися. Люди взяли все в свої руки, “довели до розуму” підприємство і сьогодні успішно працюють, дають роботу людям та сплачують податки на розвиток всієї громади, - прокоментував результати візиту Олександр Старух.  

Як зазначила представниця Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області Владислава Панасенко, раніше підприємство належало державі, але у 2007 році було прийнято рішення про його приватизацію.  Представниця Фонду зауважила, що завдання держави - забезпечити комфортні та прозорі умови для розвитку приватного виробника, здорової конкуренції. 

Відвідуючи потужності ПрАТ "Сонячне 2007", Олександр Старух також поговорив із керівниками підприємства про показники їх роботи та інноваційні  агротехнології, які вони успішно використовують вже не один рік. Так, на ПрАТ "Сонячне 2007"  у 2018 році почалось часткове відновлення та експлуатація зрошувальних мереж після багаторічної консервації (понад 20 років), завдяки чому вдалося збільшити урожайність, обсяги посівів та асортимент продукції.  За підсумками роботи у 2020 році ПрАТ «Сонячне 2007» отримало чистий прибуток у розмірі понад 7,5 млн грн. Підприємство показує стабільні показники зростання, успішно бере участь у профільних виставках та форумах, де переймає досвід вітчизняних і зарубіжних колег. В подальших планах -  залучення нових інвестицій, виготовлення конкурентоздатної продукції та створення десятків робочих місць.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Потрібна солідарна відповідальність за власну безпеку та безпеку дітей

Поліомієліт: в чому різниця між вакцинами ІПВ та ОПВ

Проводиться конкурс на участь в Українсько-Польських обмінах молоддю

В облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам

В області стартує історична акція #Крути:перші_кіборги

На позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС обговорили ймовірні причини нічної трагедії та шляхи її ліквідації

У Запоріжжі відновлюють міський палац дитячої та юнацької творчості

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

34 408 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 5 341 дітей та 808 медпрацівників.

Рятувальники ліквідовують наслідки нічної трагедії у Запоріжжі

Обласна влада на прямому зв'язку з мешканцями регіону

За ініціативи першої леді Олени Зеленської Мінцифра презентує освітній серіал «Держава без бар’єрів»