Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Актуальні пропозиції ФДМУ

Успішна приватизація: новостворені агропідприємства Запорізької області отримують багатомільйонні прибутки

29 вересня 2021 - 15:27

Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух разом із представниками Фонду держмайна України відвідав ПрАТ "Сонячне 2007". Це один із прикладів успішної приватизації державної власності, що працює на благо громади та задля розвитку всього Запорізького краю. 

Акціонерне товариство займається вирощуванням репродукційного та товарного насіння зернових і технічних культур: пшениця озима, кукурудза, ячмінь, соняшник, просо, ріпак озимий та горох. Свою продукцію підприємство збуває як оптовим покупцям, так і переробним підприємствам Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Херсонської та Одеської областей.

  • Завжди приємно бачити такі гарні результати роботи. Це приклад, який надихає та мотивує розвиватися. Люди взяли все в свої руки, “довели до розуму” підприємство і сьогодні успішно працюють, дають роботу людям та сплачують податки на розвиток всієї громади, - прокоментував результати візиту Олександр Старух.  

Як зазначила представниця Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області Владислава Панасенко, раніше підприємство належало державі, але у 2007 році було прийнято рішення про його приватизацію.  Представниця Фонду зауважила, що завдання держави - забезпечити комфортні та прозорі умови для розвитку приватного виробника, здорової конкуренції. 

Відвідуючи потужності ПрАТ "Сонячне 2007", Олександр Старух також поговорив із керівниками підприємства про показники їх роботи та інноваційні  агротехнології, які вони успішно використовують вже не один рік. Так, на ПрАТ "Сонячне 2007"  у 2018 році почалось часткове відновлення та експлуатація зрошувальних мереж після багаторічної консервації (понад 20 років), завдяки чому вдалося збільшити урожайність, обсяги посівів та асортимент продукції.  За підсумками роботи у 2020 році ПрАТ «Сонячне 2007» отримало чистий прибуток у розмірі понад 7,5 млн грн. Підприємство показує стабільні показники зростання, успішно бере участь у профільних виставках та форумах, де переймає досвід вітчизняних і зарубіжних колег. В подальших планах -  залучення нових інвестицій, виготовлення конкурентоздатної продукції та створення десятків робочих місць.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Як поводитися після вакцинації дитини

Система освіти буде працювати: Олександр Старух зустрівся з вчителями Запорізької області

Президент виступив на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи (Відео)

Внаслідок ворожих ударів по чотирьом населеним пунктам області є загиблі – поліція документує злочини рф на Запоріжжі

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022