"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Актуальні пропозиції ФДМУ

ФДМУ у Запорізькій області інформує про аукціони листопада

11 листопада 202117:55

Пропонуємо ознайомитись з об'єктами Малої приватизації

У Запорізькій області успішно діє програма приватизації держмайна

20 жовтня 202112:27

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні відвідав колишній Державний інститут по проєктуванню промислових підприємств. Це ще один об’єкт успішної приватизації державного майна, яка з 2018 року діє в Україні

Успішна приватизація: новостворені агропідприємства Запорізької області отримують багатомільйонні прибутки

29 вересня 202115:27

Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух разом із представниками Фонду держмайна України відвідав ПрАТ "Сонячне 2007". Це один із прикладів успішної приватизації державної власності, що працює на благо громади та задля розвитку всього Запорізького краю.

Колишні руїни бази відпочинку у Приморську почали приносити прибуток новим власникам та державі

13 серпня 202108:38

Під час робочої поїздки до Приморська голова облдержадміністрації Олександр Старух разом із начальницею Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Владиславою Панасенко, відвідали раніше приватизований об'єкт державного майна та пересвідчилися у ефективності економічної політики держави у царині роздержавлення

У Запорізькій області оголосили конкурс з оцінки об`єктів малої приватизації

15 липня 202110:11

Регіональне відділення ФДМУ по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях оголосило конкурс з відбору оцінювачів, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів державної власності.

Старовинна будівля в м. Оріхові Запорізької області виставлена на онлайн-аукціон

14 липня 202110:10

Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення ФДМУ по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях оголосило аукціон з приватизації:нежитлової будівлі, загальною площею – 387,6 м², розташованої за адресою: м. Оріхів, вул. Шевченка, 15.