Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Актуальні пропозиції ФДМУ

У Запорізькій області успішно діє програма приватизації держмайна

20 жовтня 2021 - 12:27

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні відвідав колишній Державний інститут по проєктуванню промислових підприємств (зараз ТОВ "Провідний проєктний інститут "Гіпропром"). Це ще один об’єкт успішної приватизації державного майна, яка з 2018 року діє в Україні.

Державний інститут по проєктуванню промислових підприємств одним з перших став учасником цієї програми. Ця організація, яка свого часу проєктувала найбільші підприємства Запорізької області, такі як «Дніпроспецсталь» та «Запоріжсталь», була виставлена на прозорі торги 2018-го року. В результаті аукціону держбюджет отримав майже 14 мільйонів гривень, а інститут – нового власника та нові перспективи.

Головне досягнення – вдалося зберегти фахові кадри та робочі місця, сьогодні тут працює 117 спеціалістів. Наразі заклад розвивається і має замовлення в Україні та за кордоном, працює з найбільшими промисловими підприємствами Європи і Азії. В активі інституту - десятки реалізованих проєктів у промисловій, господарчій та містобудівній галузях. Підприємство розвивається, укладає нові контракти та створює потенціал для розвитку регіону.

  • Ми бачимо, що приватизація держмайна відкриває нові можливості для підприємств та територій, на яких вони знаходяться. Нещодавно відвідували об’єкт аграрної галузі, який отримав нове життя завдяки приватизації, були на об’єкті рекреаційної галузі у Приморську – там чудовий приклад того, як руїна перетворюється на інвестиційно-привабливий бізнес. А сьогодні ми бачимо об’єкт інженерінгу, який теж має величезний потенціал. Традиції досить давні у цього підприємства, кілька років тому воно отримало нове життя, та головне - повністю збережено кадровий та науковий потенціал. Сьогодні інститут розвивається, має замовників в Україні і за кордоном. Головне, що є власник, господар, який розвиває цей напрямок і створює потенціал для подальшого розвитку регіону. Гадаю, що з часом це підприємство зможе долучитися і до реконструкції промисловості Запорізького краю, - відзначив голова ЗОДА Олександр Старух. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

Читайте також

Як поводитися після вакцинації дитини

Система освіти буде працювати: Олександр Старух зустрівся з вчителями Запорізької області

Президент виступив на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи (Відео)

Внаслідок ворожих ударів по чотирьом населеним пунктам області є загиблі – поліція документує злочини рф на Запоріжжі

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022