"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Актуальні пропозиції ФДМУ

У Запорізькій області успішно діє програма приватизації держмайна

20 жовтня 2021 - 12:27

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні відвідав колишній Державний інститут по проєктуванню промислових підприємств (зараз ТОВ "Провідний проєктний інститут "Гіпропром"). Це ще один об’єкт успішної приватизації державного майна, яка з 2018 року діє в Україні.

Державний інститут по проєктуванню промислових підприємств одним з перших став учасником цієї програми. Ця організація, яка свого часу проєктувала найбільші підприємства Запорізької області, такі як «Дніпроспецсталь» та «Запоріжсталь», була виставлена на прозорі торги 2018-го року. В результаті аукціону держбюджет отримав майже 14 мільйонів гривень, а інститут – нового власника та нові перспективи.

Головне досягнення – вдалося зберегти фахові кадри та робочі місця, сьогодні тут працює 117 спеціалістів. Наразі заклад розвивається і має замовлення в Україні та за кордоном, працює з найбільшими промисловими підприємствами Європи і Азії. В активі інституту - десятки реалізованих проєктів у промисловій, господарчій та містобудівній галузях. Підприємство розвивається, укладає нові контракти та створює потенціал для розвитку регіону.

  • Ми бачимо, що приватизація держмайна відкриває нові можливості для підприємств та територій, на яких вони знаходяться. Нещодавно відвідували об’єкт аграрної галузі, який отримав нове життя завдяки приватизації, були на об’єкті рекреаційної галузі у Приморську – там чудовий приклад того, як руїна перетворюється на інвестиційно-привабливий бізнес. А сьогодні ми бачимо об’єкт інженерінгу, який теж має величезний потенціал. Традиції досить давні у цього підприємства, кілька років тому воно отримало нове життя, та головне - повністю збережено кадровий та науковий потенціал. Сьогодні інститут розвивається, має замовників в Україні і за кордоном. Головне, що є власник, господар, який розвиває цей напрямок і створює потенціал для подальшого розвитку регіону. Гадаю, що з часом це підприємство зможе долучитися і до реконструкції промисловості Запорізького краю, - відзначив голова ЗОДА Олександр Старух. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

Читайте також

Потрібна солідарна відповідальність за власну безпеку та безпеку дітей

Поліомієліт: в чому різниця між вакцинами ІПВ та ОПВ

Проводиться конкурс на участь в Українсько-Польських обмінах молоддю

В облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам

В області стартує історична акція #Крути:перші_кіборги

На позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС обговорили ймовірні причини нічної трагедії та шляхи її ліквідації

У Запоріжжі відновлюють міський палац дитячої та юнацької творчості

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

34 408 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 5 341 дітей та 808 медпрацівників.

Рятувальники ліквідовують наслідки нічної трагедії у Запоріжжі

Обласна влада на прямому зв'язку з мешканцями регіону

За ініціативи першої леді Олени Зеленської Мінцифра презентує освітній серіал «Держава без бар’єрів»