Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьку область переведено до “червоної” зони епіднебезпеки

15 жовтня 2021 - 17:38

Таке рішення прийнято сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Разом із Запорізькою областю до “червоної” зони потрапили Донецька, Дніпропетровська та Одеська.

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, у вищезазначених регіонах відмічається погіршення епідситуації.

Зокрема, у Донецькій, Запорізькій, та Одеській областях спостерігається перевищення показників епіднебезпеки за двома ознаками: кількістю госпіталізованих та завантаженістю ліжок.

Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території цих чотирьох областей.

В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Дайджест новин Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Фізична та санітарна безпека: у Запоріжжі перевіряють готовність закладів освіти до нового навчального року

Компенсації, гранти та пільгові кредити: підприємцям Запоріжжя розповіли про актуальні програми фінансової допомоги

Захист для водіїв і пасажирів: у Запоріжжі на дорогах встановлюють антидронові сітки

Із Запорізького краю до норвезьких фіордів: 15 молодих людей побували в Осло

17 ворожих атак за тиждень: енергетики відновлюють пошкоджені мережі Запорізької області

Modern Learning Spaces: у 4 закладах освіти Запоріжжя розпочато облаштування сучасних лабораторій і навчальних кабінетів STEM-напрямів

СБУ викрила у Запоріжжі лікаря, який за $10 тисяч обіцяв оформити інвалідність

Відкрито набір на ювілейний потік програми Generation+

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.08.2026

Будуть посилені наші позиції на Донеччині завдяки двом оновленим угрупованням – звернення Президента

Загалом упродовж доби окупанти завдали 861 удар по 53 населених пунктах Запорізької області