Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьку область переведено до “червоної” зони епіднебезпеки

15 жовтня 2021 - 17:38

Таке рішення прийнято сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Разом із Запорізькою областю до “червоної” зони потрапили Донецька, Дніпропетровська та Одеська.

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, у вищезазначених регіонах відмічається погіршення епідситуації.

Зокрема, у Донецькій, Запорізькій, та Одеській областях спостерігається перевищення показників епіднебезпеки за двома ознаками: кількістю госпіталізованих та завантаженістю ліжок.

Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території цих чотирьох областей.

В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Волонтери, благодійники й обласна влада координують роботу для допомоги людям

СБУ та Нацполіція затримали палія, який на замовлення російських спецслужб намагався підпалити державну установу в Запоріжжі

В області оновили критерії для критично важливих підприємств: що потрібно знати

До Данії – за новими враженнями: діти Захисників і Захисниць із Запорізької області повернулися з відпочинку

Запорізькі енергетики за тиждень повернули світло понад 87 тисячам споживачів

Пляжний волейбол, академічне веслування та легка атлетика: перемоги запорізьких спортсменів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.07.2026

Реконструкція лікарень, антидроновий захист та нові мобільні укриття: брифінг Івана Федорова

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1604-го дня війни

«Ігри воїнів Карпат»: запорізьких ветеранів запрошують до участі

Загалом упродовж доби окупанти завдали 853 удари по 58 населених пунктах Запорізької області.

Експериментальний урядовий проєкт «Будиночки в селі»: нові можливості для ВПО