Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Державні службовці дружать зі спортом

19 квітня 2010 - 16:05

У легкоатлетичному манежі ВАТ «Запоріжсталь» відбулося урочисте відкриття другого обласного етапу  Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців. У святкових заходах, присвячених відкриттю змагань, також взяли участь дитячі спортивні колективи, які подарували яскраве спортивне шоу учасникам змагань.

Метою проведення змагань є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом,  активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя та комплектація збірної команди області для участі у ІІІ, заключному, етапі Всеукраїнської спартакіади.

У змаганнях ІІ етапу Спартакіади взяли участь 20 команд, до який увійшли 228 державних службовців місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади  Запорізької області. Учасники змагались з таких видів спорту як волейбол, теніс настільний, шахи, шашки та футзал.

У загальному заліку І місце за сумою у 366 очків здобули представники Контрольно-ревізійного управління в Запорізькій області. ІІ місце загального заліку, набравши 333 очки, посіла команда Запорізької обласної державної адміністрації.  ІІІ сходинку з 302 очками зайняла збірна команда Василівського району.

 

Управління у справах преси та інформації

(.doc, 31Kb)

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.06.2026

Перша в історії України: запорізька каратистка здобула титул Grand Winner

Від мрії до власної студії: молоді запоріжці знайомляться з історіями місцевого бізнесу

В Запорізькому ліцеї «Захисник» відбувся 25-й випуск

«Візитна картка України»: запорізьких підприємців запрошують представити свої інвестиційні проєкти міжнародній аудиторії

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 47 населених пунктах Запорізької області

Запорізькі водойми під особливим контролем: результати перших рейдів

Дніпрорудне – Гостомель: дієва співпраця заради підтримки людей

Об’єктивно та неупереджено: як працює Рада бізнес-омбудсмена України

«Чуйки» – для ремонтних бригад, світло – для людей: як працюють запорізькі енергетики

Експериментальний проєкт від Мінветеранів

Шах і мат: юні шахісти із Запоріжжя стали призерами змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»