Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Виконання місцевих бюджетів області

Станом на 25 жовтня 2021 року до загального фонду бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження доходів у обсязі 24488,5 млн грн.

25 жовтня 2021 - 11:28

До загального фонду Державного бюджету станом на 25.10.2021 надійшло 11940,7 млн грн доходів, що на 5643,3 млн грн або на 89,6 відсотка більше ніж за відповідний період минулого року.

За період з 01.01.2021 по 25.10.2021 до загального фонду бюджету області надійшло 12547,8 млн грн доходів, що становить 82,5 відсотка від річної суми, затвердженої  місцевими  радами, або 99,3 відсотка від плану 10 місяців. Недовиконання становить 86,3 млн грн (таблиця по територіях області додається).

У жовтні ц.р. до місцевих бюджетів надійшло 1068,1 млн грн, або 67,5 відсотка плану на місяць. В порівнянні з відповідним періодом вересня надходження збільшилися на 208,9 млн грн, або на 24,3 відсотка.

Читайте також

Зруйноване – відновлюємо, критичне – захищаємо: делегація Агентства відновлення – в Запоріжжі

«Ми хочемо повертатися в Запоріжжя знову і знову з ще більшою підтримкою», – Координатор системи ООН та Гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

«Головна потреба релокованого бізнесу – не разова допомога, а зрозуміла екосистема рішень», – виконавча директорка Асоціації релокованого бізнесу України Олена Гордон

В Запорізькій області стартував проєкт міжнародної організації Corus International

Мандрівка Європою у «підземній» школі: як у запорізькій гімназії минув тематичний тиждень до Дня Європи

Від Магдебурга до Запоріжжя: як німецькі партнери допомагають прифронтовому регіону

У Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 917 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1534-го дня війни

«Ми продовжуємо працювати в цілодобовому режимі – обов’язково всім повернемо світло», – АТ «Запоріжжяобленерго»