"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

28 жовтня 2021 - 17:14

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Брутмана відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів.

З метою ефективного освоєння державних коштів та максимальної реалізації регіональних проєктів у поточному році, прийнято рішення щодо перерозподілу коштів державного фонду регіонального розвитку між проєктами, які затверджені до фінансування у 2021 році.

Зокрема, вирішено зменшити обсяг коштів ДФРР на суму 4171,614 тис грн, виділених для фінансування проєкту з капітального ремонту ДНЗ № 28 у м. Бердянськ. По даному об’єкту виникла необхідність корегування кошторису через неврахування певного обсягу будівельних робіт при проєктуванні. Тому наразі існує ризик неповного освоєння державних коштів, а проєкт планується перехідним на наступний рік.

Натомість, вирішено вивільнені кошти спрямувати на фінансування проєкту реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка.  На цьому об’єкті будівельні роботи у завершальній стадії, тиждень тому завершено корегування кошторису. Отже, збільшення обсягу видатків з державного бюджету дозволить завершити на об’єкті  усі роботи до кінця поточного року та ввести його в експлуатацію. 

Трансляція засідання доступна за посиланням https://www.zoda.gov.ua/news/57801.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно