Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Балковий міст через Дніпро готовий на 75%

10 листопада 2021 - 13:15

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух відвідав з робочою поїздкою будмайданчик балкового мосту через Дніпро. Роботи на флагманському об’єкті президентської програми «Велике будівництво» тривають згідно графіка – зараз на 3-й споруді балкового мосту продовжуються роботи з армування   4-ї захватки плити проїзду. Загалом таких захваток потрібно зробити вісім. Одночасно підрядник виконує роботи з монтажу опалубки 5-ї захватки та готується до  бетонування. Вже укладено 600 кубометрів  бетону, на черзі ще 1000. Паралельно ведуться роботи з облаштування тротуару та встановлення бар’єрної огорожі.

- Мостобудівники, не дивлячись на вже складні погодні умови, дотримуються графіку робіт. Фінансування надходить в повному обсязі, тож сподіваємося, що роботи будуть завершені вчасно. Єдине питання, яке нас турбує - відселення людей з 14 житлових будинків, через які будівельники не можуть розпочати розширення дороги через Хортицю. Адже якщо відкрити міст, і зробити з’їзд на стару проїжджу частину –    на острові утвориться скупчення автомобілів. Днями знов обговорювали це питання із заступником голови «Укравтодору» Андрієм Івком – з нашого боку все зроблено, кошти на відселення виділено з держбюджету та від «Укравтодору», тепер справа за містом, адже ці люди, в першу чергу, жителі Запоріжжя. Ця проблема існує ще з 2007 року, і зараз ми просимо міську владу прискоритися для відселення цих людей, - зазначив Олександр Старух.

 Як повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Горбань, на сьогодні готовність балкового мосту складає 75%. За сприятливих погодних умов роботи мають завершити до кінця року – буде влаштовано дорожнє покриття, змонтовано бар’єрну огорожу, укладено асфальт, встановлено освітлення.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

Підприємці Запоріжжя і області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.09.2025

У Запоріжжі ветерани війни змагалися у першому обласному турнірі з шахів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: діти з тимчасово окупованого Дніпрорудного відпочили на Київщині

Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року

У центрах обслуговування клієнтів «Запоріжжяообленерго» дбають про доступність для споживачів

Впродовж доби окупанти завдали 449 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1292-го дня війни

Війна не зупинила їх: у Запоріжжі нагородили тих, хто не боїться ризикувати та розвиває регіон

Кабмін посилює підтримку аграріїв на прифронтових територіях: оптимізація грантів і нові дотації

Нові можливості для жінок у сфері логістики: стартує проєкт з підготовки та працевлаштування