"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

5 міська лікарня Запоріжжя отримала 15 кисневих концентраторів

10 листопада 2021 - 17:05

Наприкінці жовтня 5 міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги розпочала приймати хворих на COVID 19. Для надання медичної допомоги пацієнтам цієї категорії тут розгорнули 100 ліжкомісць. На сьогодні всі місця для хворих на коронавірус завантажені, також повністю зайняті 15 місць у реанімаційному відділення. Всі пацієнти мають кисневу залежність, тож потреба в додатковому обладнанні як ніколи актуальна.

Сьогодні на прохання керівництва лікарні їй передали 15 нових кисневих концентраторів - відгукнулося підприємство “Мотор-Січ”. Керівництву цього та інших соціально-відповідальних підприємств регіону подякувала заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова.

  • Від імені облдержадміністрації хочу подякувати соціально-відповідальному бізнесу, який нам дуже допомагає у боротьбі з цією хворобою. 5 міська лікарня потребувала цих концентраторів,  адже кожен концентратор - це ще одне додаткове ліжко-місце для людини, яка бореться з COVID-19. За останній час два підприємства надали допомогу запорізьким лікарням - два   тижні тому апарати ШВЛ подарував “Метінвест”, а сьогодні ми дякуємо “Мотор-Січі”, - зазначила Злата Некрасова.

Спільними зусиллями обласної влади та соціально-відповідального бізнесу на сьогодні закрита потреба в апаратах штучної вентиляції легень - за кілька тижнів місцеві лікарні отримали 23 апарати штучної вентиляції легень. 12 купили за рахунок перепрофілювання субвенції з обласного бюджету, а 11 придбав соціально-відповідальний бізнес. 

Втім, питання забезпечення кисневими концентраторами, інфузоматами та росходними матеріалами для медичного обладнання залишається актуальним. Тому на найближчій сесії обласної ради буде  ініційовано питання виділення додаткових коштів на ці потреби - їх спрямують, в першу чергу, лікарням районів області, зазначила Злата Некрасова.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно