Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини районів

Свято на Приазовській землі

14 жовтня 2005 - 18:00

 

            14 жовтня районний центр Приазовське святкує своє 145-річчя.  Чудовим подарунком для мешканців  селища стало відкриття нового приміщення районного управління праці та соціального захисту населення. Новий спортивний майданчик для гри в футбол  зі штучним покриттям в цей день теж вперше прийняв юних спортсменів.  Першу гру тут же провела збірна команда району з футболу зі збірною Мелітопольського району.

            Подібне футбольне поле – перше в області. Найближчим часом планується відкрити ще шість.

            На в’їзді до Приазовського вже п’ять десятиліть б’є джерело, з якого п’ють воду чи не всі жителі, бо воно єдине в селищі. В урочистій обстановці відкрито  меморіальну дошку на честь Олександра Гука, який його і відкрив в середині 50- х років минулого століття біля свого подвір’я.  До речі, вода – не проста, а мінеральна. Вже налагоджено її промисловий випуск.

 

            В День Покрови святої Богородиці  шість  населених пунктів району святкували і День села.

            В селі Добрівка урочисто передано шкільний автобус сільській громаді.

Навесні мешканці села – власники майнових паїв прийняли рішення придбати автобус, але зібраної суми виявилося недостатньо. Тоді районна влада, зважаючи на важливість підвозу дітей до школи, надала громаді допомогу. Автобус ПАЗ придбано за 86,8 тис. грн.

 

            За ініціативою районного центру народної творчості та при підтримці районної виконавчої влади в районі триває естафета культури «Гроно творчості». На рушнику довжиною в п’ять метрів майстрині усіх сіл району вишивають візерунки. Це демонстрація творчості, досвіду та збереження народної спадщини. Рушник вже побував у шести селах і майже повністю вкритий вишивкою різних народів, які живуть тут.

            В День села Чкалове  його передано громаді Степанівки. Роботи над ним триватимуть до серпня наступного року. Продемонструють рушник в День 15-ї річниці незалежності України.

 

                                                              Прес-служба облдержадміністрації     

Читайте також

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи

Символ єдності: у Запоріжжі підняли прапор Європейського Союзу

Впродовж доби окупанти завдали 220 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1170-го дня війни

Тиша, що звучить гучніше за слова

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: в Запоріжжі відбулось регіональне засідання