Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області створюються умови для якісної роботи медиків швидкої допомоги

23 листопада 2021 - 12:30

Заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова відвідала підстанцію швидкої медичної допомоги, що у Комунарському районі м. Запоріжжя. Посадовиця   ознайомилася із умовами роботи медиків на  підстанції, на якій нещодавно закінчено ремонтні роботи.

  • Головне для населення – здоров’я. І коли людині вкрай потрібна медична допомога, а відлік її життя йде на хвилини, ми повинні діяти і зробити все, аби жителям області було якомога комфортніше, - зазначила Злата Некрасова.  

Загалом зроблено - капітальний ремонт 3 підстанцій, в процесі ремонту перебувають 2 підстанції. Розроблено проєктно-кошторисну документацію для ремонту однієї підстанції; оновлено автопарк - придбано 66 машин швидкої допомоги.

Так, проведено капітальний ремонт підстанцій швидкої допомоги в Олександрівському, Комунарському та Шевченківському районах. До кінця року будуть завершені будівельні роботи підстанцій у м. Мелітополь та у Заводському районі м. Запоріжжя. Також цього року була затверджена проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт підстанції швидкої допомоги у Хортицькому районі м. Запоріжжя.

Ці роботи вкрай важливі для населення, адже одна підстанція нараховує близько 8 бригад швидкої допомоги, кожна з них виїжджає на 15 викликів за добу. Саме тому кожна підстанція має відповідати вимогам МОЗ та забезпечувати якісні умови як для населення так і для працівників підстанцій. Медики виїжджають на виклики на сучасних машинах, обладнаних всім необхідним, цього року підстанції отримали 24 машини від МОЗ України, а 42 вдалося придбати за власний кошт КНП "ТМО "ОЦЕМД ТА МК " ЗОР.

Варто зауважити, що приміщення відремонтованих підстанцій були у жахливому стані, тому капітальний ремонт для них - це безумовно єдиний вихід задля їх подальшого нормального функціонування. 


  • Ми маємо забезпечувати якісні умови праці нашим медикам задля надання невідкладної допомоги населенню. Тому й надалі нашим пріоритетом будуть саме медичні заклади, - резюмувала заступниця голови ОДА.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022