"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В області створюються умови для якісної роботи медиків швидкої допомоги

23 листопада 2021 - 12:30

Заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова відвідала підстанцію швидкої медичної допомоги, що у Комунарському районі м. Запоріжжя. Посадовиця   ознайомилася із умовами роботи медиків на  підстанції, на якій нещодавно закінчено ремонтні роботи.

  • Головне для населення – здоров’я. І коли людині вкрай потрібна медична допомога, а відлік її життя йде на хвилини, ми повинні діяти і зробити все, аби жителям області було якомога комфортніше, - зазначила Злата Некрасова.  

Загалом зроблено - капітальний ремонт 3 підстанцій, в процесі ремонту перебувають 2 підстанції. Розроблено проєктно-кошторисну документацію для ремонту однієї підстанції; оновлено автопарк - придбано 66 машин швидкої допомоги.

Так, проведено капітальний ремонт підстанцій швидкої допомоги в Олександрівському, Комунарському та Шевченківському районах. До кінця року будуть завершені будівельні роботи підстанцій у м. Мелітополь та у Заводському районі м. Запоріжжя. Також цього року була затверджена проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт підстанції швидкої допомоги у Хортицькому районі м. Запоріжжя.

Ці роботи вкрай важливі для населення, адже одна підстанція нараховує близько 8 бригад швидкої допомоги, кожна з них виїжджає на 15 викликів за добу. Саме тому кожна підстанція має відповідати вимогам МОЗ та забезпечувати якісні умови як для населення так і для працівників підстанцій. Медики виїжджають на виклики на сучасних машинах, обладнаних всім необхідним, цього року підстанції отримали 24 машини від МОЗ України, а 42 вдалося придбати за власний кошт КНП "ТМО "ОЦЕМД ТА МК " ЗОР.

Варто зауважити, що приміщення відремонтованих підстанцій були у жахливому стані, тому капітальний ремонт для них - це безумовно єдиний вихід задля їх подальшого нормального функціонування. 


  • Ми маємо забезпечувати якісні умови праці нашим медикам задля надання невідкладної допомоги населенню. Тому й надалі нашим пріоритетом будуть саме медичні заклади, - резюмувала заступниця голови ОДА.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського