Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області створюються умови для якісної роботи медиків швидкої допомоги

23 листопада 2021 - 12:30

Заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова відвідала підстанцію швидкої медичної допомоги, що у Комунарському районі м. Запоріжжя. Посадовиця   ознайомилася із умовами роботи медиків на  підстанції, на якій нещодавно закінчено ремонтні роботи.

  • Головне для населення – здоров’я. І коли людині вкрай потрібна медична допомога, а відлік її життя йде на хвилини, ми повинні діяти і зробити все, аби жителям області було якомога комфортніше, - зазначила Злата Некрасова.  

Загалом зроблено - капітальний ремонт 3 підстанцій, в процесі ремонту перебувають 2 підстанції. Розроблено проєктно-кошторисну документацію для ремонту однієї підстанції; оновлено автопарк - придбано 66 машин швидкої допомоги.

Так, проведено капітальний ремонт підстанцій швидкої допомоги в Олександрівському, Комунарському та Шевченківському районах. До кінця року будуть завершені будівельні роботи підстанцій у м. Мелітополь та у Заводському районі м. Запоріжжя. Також цього року була затверджена проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт підстанції швидкої допомоги у Хортицькому районі м. Запоріжжя.

Ці роботи вкрай важливі для населення, адже одна підстанція нараховує близько 8 бригад швидкої допомоги, кожна з них виїжджає на 15 викликів за добу. Саме тому кожна підстанція має відповідати вимогам МОЗ та забезпечувати якісні умови як для населення так і для працівників підстанцій. Медики виїжджають на виклики на сучасних машинах, обладнаних всім необхідним, цього року підстанції отримали 24 машини від МОЗ України, а 42 вдалося придбати за власний кошт КНП "ТМО "ОЦЕМД ТА МК " ЗОР.

Варто зауважити, що приміщення відремонтованих підстанцій були у жахливому стані, тому капітальний ремонт для них - це безумовно єдиний вихід задля їх подальшого нормального функціонування. 


  • Ми маємо забезпечувати якісні умови праці нашим медикам задля надання невідкладної допомоги населенню. Тому й надалі нашим пріоритетом будуть саме медичні заклади, - резюмувала заступниця голови ОДА.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 22.05.2022

Президент України Володимир Зеленський і Президент Польщі Анджей Дуда виступили у Верховній Раді (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 21.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів