"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обговорили проблемні питання життєдіяльності найбільшого курорта області - міста Бердянськ

25 листопада 2021 - 09:45

У Запорізькій облдержадміністрації обговорили нагальні проблеми міста Бердянськ. У нараді під керівництвом голови ЗОДА Олександра Старуха взяли участь голова Бердянської райдержадміністрації Олексій Бакай, виконуючий обов’язки голови Бердянської міської ради Олександр Свидло, керівники структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації та Бердянської міської ради.

  • Бердянськ - третє за розміром місто у Запорізькій області і найбільше курортне місто регіону. Ми прагнемо, аби цей курорт розвивався. Але бачимо, що місцевій владі не вистачає системності у вирішенні численних питань. В результаті ті негативні моменти, які виникають, не сприяють формуванню позитивного іміджу міста, і нам варто разом працювати над вирішенням цих проблемних питань, - відзначив Олександр Старух.

Під час зустрічі обговорили найбільш проблемні питання життєдіяльності Бердянська. Зокрема, термінову необхідність оновлення системи  водогону та водовідведення, зношеність  якого складає до 80%. 

Бердянській міській владі запропонували, перш за все, скласти перелік найбільш аварійних ділянок та розробити план їх оновлення із залученням субвенцій, коштів ДФРР та грантів.

Окремо обговорили формування тарифів на теплопостачання - на сьогодні Бердянськ має проблему із балансуванням тарифу для населення на рівні минулорічного, як було обумовлено у Меморандумі про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води в опалювальному сезоні (2021-2022 рр). Голова ЗОДА Олександр Старух зазначив, що Уряд виконав свої зобов‘язання, зафіксував ціну на газ для виробників тепла для населення — 7420 грн за тис куб м, а обласна влада зі свого боку компенсує територіям бюджет розвитку для того, щоб вони могли збалансувати тариф для населення - тож місцева влада має знайти рішення цього питання.

Ще однією темою розмови  була реалізація у Бердянську проєктів президентської програми “Велике будівництво”, зокрема, затримка із реконструкцією гімназій №1 та №7. Як розповів в.о.міського голови Бердянська Олександр Свидло, була проведена робота з підрядником, йому поставили завдання, аби навчальний рік 2022 року учні розпочали у цих оновлених закладах. В разі, якщо підрядник й надалі не дотримуватиметься графіку робіт, міська влада шукатиме іншого підрядника. 

В контексті “Великого будівництва” обговорили затримку із запуском ангіографа та системи забезпечення киснем в оновленому приймальному відділенні КНП “Бердянське територіальне медичне об’єднання” - завдання завершити реалізацію цих задач  до кінця року. 

Також окреслили інші проблеми Бердянська - комунальні, екологічні, соціальні.  Олександр Старух дав завдання Бердянській міській раді зробити терміновий аудит наявних проблем  та підготувати конкретний план вирішення цих питань. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин

Людей з протипоказаннями до вакцинації менше ніж 1% від дорослого населення України

Машинобудівне конструкторське бюро Прогрес відзначає 30-річчя Збройних Сил України

Будівництво мосту вже на фінішній прямій: змонтовано останній вант

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

Увага суспільства до проблем волонтерів та осіб з інвалідністю має бути постійною