"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У повністю вакцинованої людини ризик померти від Covid-19 зменшується у 9 разів

25 листопада 2021 - 11:45

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів щоденний ранковий  брифінг стосовно ситуації з COVID-19 в регіоні. 

Він зазначив, що за останню добу в області зареєстровано 1063 випадки захворювання на коронавірус. Найбільша кількість у Запоріжжі - 623 нові випадки, та в Бердянську – 83. Продовжують лікуватись – 26 710 осіб. Від ускладнень померло 28 запоріжців.

  • Ситуація продовжує залишатися напруженою. Потроху зростає захворюваність серед дітей – це, вочевидь, пов’язано з тим, що поновився навчальний процес. За минулу добу в області виявлено 86 випадків захворювання серед дітей,  - поінформував Олександр Старух. 

Очільник області відзначив, що на сьогодні хворими на COVID-19 зайнято 46% загального ліжкового фонду. 

За минулу добу в області проведено майже 12 тисяч щеплень. Першу дозу отримали 4063  особи, другу – 7894 . З початку вакцинальної кампанії  щеплено 514 994 жителі області, закінчили вакцинацію - 395 338. 

Голова ЗОДА наголосив на необхідності обов’язково робити дві дози вакцини. Адже “жовтий” сертифікат дійсний лише місяць. До того ж, у людини, яка отримала дві дози антиковідної вакцини, ризик госпіталізації у 5 разів нижчий  та  майже у 9 разів зменшується ризик померти від COVID-19. Отримати друге щеплення можна в будь-якому пункті чи центрі вакцинації України незалежно від того, де ви робили перше щеплення. 

Всього Запорізька область отримала 1 147 372 дози вакцини,  з яких 900 тисяч вже використано. 

В регіоні поступово поновлюється навчання в школах. За словами Олександра Старуха, у Запоріжжі вже працюють в очному режимі 54 заклади освіти, а в області в офлайн перевели 350 шкіл. В 33-х закладах освіти обласного центру використовують змішану форму навчання. 145 шкіл працюють дистанційно. 

Голова обласної державної адміністрації закликав людей вакцинуватися. Особливо тих, хто  має проблеми зі здоров’ям.  Він нагадав, що пункти вакцинації відкриті також в суботу та неділю .


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно