"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Головам райдержадміністрацій рекомендовано продовжити роботу з покращення темпів вакцинації

30 листопада 2021 - 17:20

Голова  Запорізької обласної державної адміністрації Олександр  Старух провів робочу нараду з головами районних адміністрацій. 

На початку Олександр Старух  представив нового голову Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка, якого було призначено на посаду вчора указом Президента України.

Першочерговим питанням, яке обговорили учасники зустрічі, стала вакцинація населення від COVID-19. Минулого тижня головам РДА дали завдання забезпечити безперебійну роботу пунктів щеплення, зокрема, у вихідні дні. Як показали перевірки, цих вихідних зі 130  пунктів щеплення у суботу працювало  78, а у неділю - 57. 

Це недостаній показник, наголосив голова ЗОДА, необхідно організувати роботу пунктів щеплення цілий тиждень. Для цього попросив керівників райдержадміністрацій передбачити кошти на премії для працівників пунктів щеплень, які працюють у вихідні дні.

-Люди, які працюють у вихідні, мають отримувати за це гроші. 130 пунктів вакцинації по області - це не так багато, я думаю, кожна територія може знайти ці кошти та віддячити медикам, які стоять на передовій боротьби з пандемією, - відзначив голова ЗОДА.

Як розповів присутнім директор департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, неможна зменшувати темпів вакцинації, адже вірус COVID-19 мутує, і  чим більше буде щепленого населення, тим легшими будуть наслідки для суспільства. Тож необхідно організувати відповідну роботу на всіх територіях. 

Крім того, Олексій Кулинич розповів, що 24 листопада Уряд затвердив нові правила контролю карантинних норм, які, в першу чергу, стосуються невакцинованих громадян. Ці обмеження вводяться в дію з 6 грудня - не вакциновані особи не матимуть доступу до непродовольчих магазинів, розважальних закладів, та закладів громадського харчування й іншого публічного простору. Також зберігатимуться обмеження  для невакцинованих осіб щодо пересування у громадському транспорті. З метою дотримання цих заходів буде введено обов'язкові перевірки сертифікатів на вході у такі заклади.

Також з 6 грудня скорочено термін дії "жовтого" сертифікату вакцинації, який видається після отримання першої дози вакцини, зі 120 до 30 днів.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю