Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Головам райдержадміністрацій рекомендовано продовжити роботу з покращення темпів вакцинації

30 листопада 2021 - 17:20

Голова  Запорізької обласної державної адміністрації Олександр  Старух провів робочу нараду з головами районних адміністрацій. 

На початку Олександр Старух  представив нового голову Запорізької районної державної адміністрації Олега Буряка, якого було призначено на посаду вчора указом Президента України.

Першочерговим питанням, яке обговорили учасники зустрічі, стала вакцинація населення від COVID-19. Минулого тижня головам РДА дали завдання забезпечити безперебійну роботу пунктів щеплення, зокрема, у вихідні дні. Як показали перевірки, цих вихідних зі 130  пунктів щеплення у суботу працювало  78, а у неділю - 57. 

Це недостаній показник, наголосив голова ЗОДА, необхідно організувати роботу пунктів щеплення цілий тиждень. Для цього попросив керівників райдержадміністрацій передбачити кошти на премії для працівників пунктів щеплень, які працюють у вихідні дні.

-Люди, які працюють у вихідні, мають отримувати за це гроші. 130 пунктів вакцинації по області - це не так багато, я думаю, кожна територія може знайти ці кошти та віддячити медикам, які стоять на передовій боротьби з пандемією, - відзначив голова ЗОДА.

Як розповів присутнім директор департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, неможна зменшувати темпів вакцинації, адже вірус COVID-19 мутує, і  чим більше буде щепленого населення, тим легшими будуть наслідки для суспільства. Тож необхідно організувати відповідну роботу на всіх територіях. 

Крім того, Олексій Кулинич розповів, що 24 листопада Уряд затвердив нові правила контролю карантинних норм, які, в першу чергу, стосуються невакцинованих громадян. Ці обмеження вводяться в дію з 6 грудня - не вакциновані особи не матимуть доступу до непродовольчих магазинів, розважальних закладів, та закладів громадського харчування й іншого публічного простору. Також зберігатимуться обмеження  для невакцинованих осіб щодо пересування у громадському транспорті. З метою дотримання цих заходів буде введено обов'язкові перевірки сертифікатів на вході у такі заклади.

Також з 6 грудня скорочено термін дії "жовтого" сертифікату вакцинації, який видається після отримання першої дози вакцини, зі 120 до 30 днів.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України