Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Влада працює над забезпеченням доступності для маломобільних груп населення

30 листопада 2021 - 17:30

Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками районних державних адміністрацій.  Одним із розглянутих питань було дотримання норм інклюзивності  на об’єктах , які входять до Програми Президента України “Велике будівництво”. 

Нагадаємо, що минулого тижня  Олександр Старух дав головам РДА завдання передбачити у бюджетах на наступний рік кошти для виправлення недоліків із доступністю до громадських об’єктів, які виявила обласна перевірка інклюзивності.

Начальник відділу планування та забудови населених пунктів Управління містобудування та архітектури  Наталія Кармазіна зазначила, що зараз важливо зробити так, щоб на нових об'єктах були виправлені усі невідповідності. Також в будівлях, які вже введені в експлуатацію, мають бути виправлені помилки. Про виконану роботу потрібно  звітувати. Адже обласна влада тримає кожен об’єкт на контролі. Щоб у майбутньому запобігти “виправленню недоліків”, керівники районів мають передивитися проєкти усіх 28 об’єктів , які внесені до Програми “Велике будівництво” на 2022 рік. 

Олександр Старух наголосив, що ті порушення норм, які  можна виправити без додаткового фінансування, потрібно зробити нагально.  А на ті об’єкти, де потрібне додаткове фінансування, голови РДА  мають закласти витрати в бюджет на 2022 рік. Коштами вони зможуть скористатися з травня місяця.

До того ж, головам районних державних адміністрацій надали доручення перепровірити на відповідність нормам інклюзивності усі приміщення, які належать державним адміністраціям, заклади освіти та охорони здоров'я.

Крім цього, було розглянуто питання будівництва амбулаторій в населених пунктах області. Олександр Старух зазначив, що на більшості об’єктів ремонтні роботи вже завершені і вони мають бути введеними в експлуатацію вже в цьому році. Коштів на це виділено в достатній кількості. 

За кожним із районів закріплена відповідальна особа зі складу керівництва Запорізької облдержадміністрації, яка особисто буде контролювати стан відкриття амбулаторій. 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Спеціалісти намагаються поновити надання комунальних послуг після обстрілів

Окупаційні війська обстріляли село Новояковлівка Запорізької області (ВІДЕО)

Україна щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни – звернення Президента Володимира Зеленського

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в Запорізькій області за 22.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 22.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 23.05.2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 88 доба (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 22.05.2022

Президент України Володимир Зеленський і Президент Польщі Анджей Дуда виступили у Верховній Раді (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 21.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022