"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Влада працює над забезпеченням доступності для маломобільних груп населення

30 листопада 2021 - 17:30

Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками районних державних адміністрацій.  Одним із розглянутих питань було дотримання норм інклюзивності  на об’єктах , які входять до Програми Президента України “Велике будівництво”. 

Нагадаємо, що минулого тижня  Олександр Старух дав головам РДА завдання передбачити у бюджетах на наступний рік кошти для виправлення недоліків із доступністю до громадських об’єктів, які виявила обласна перевірка інклюзивності.

Начальник відділу планування та забудови населених пунктів Управління містобудування та архітектури  Наталія Кармазіна зазначила, що зараз важливо зробити так, щоб на нових об'єктах були виправлені усі невідповідності. Також в будівлях, які вже введені в експлуатацію, мають бути виправлені помилки. Про виконану роботу потрібно  звітувати. Адже обласна влада тримає кожен об’єкт на контролі. Щоб у майбутньому запобігти “виправленню недоліків”, керівники районів мають передивитися проєкти усіх 28 об’єктів , які внесені до Програми “Велике будівництво” на 2022 рік. 

Олександр Старух наголосив, що ті порушення норм, які  можна виправити без додаткового фінансування, потрібно зробити нагально.  А на ті об’єкти, де потрібне додаткове фінансування, голови РДА  мають закласти витрати в бюджет на 2022 рік. Коштами вони зможуть скористатися з травня місяця.

До того ж, головам районних державних адміністрацій надали доручення перепровірити на відповідність нормам інклюзивності усі приміщення, які належать державним адміністраціям, заклади освіти та охорони здоров'я.

Крім цього, було розглянуто питання будівництва амбулаторій в населених пунктах області. Олександр Старух зазначив, що на більшості об’єктів ремонтні роботи вже завершені і вони мають бути введеними в експлуатацію вже в цьому році. Коштів на це виділено в достатній кількості. 

За кожним із районів закріплена відповідальна особа зі складу керівництва Запорізької облдержадміністрації, яка особисто буде контролювати стан відкриття амбулаторій. 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю