Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Влада працює над забезпеченням доступності для маломобільних груп населення

30 листопада 2021 - 17:30

Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками районних державних адміністрацій.  Одним із розглянутих питань було дотримання норм інклюзивності  на об’єктах , які входять до Програми Президента України “Велике будівництво”. 

Нагадаємо, що минулого тижня  Олександр Старух дав головам РДА завдання передбачити у бюджетах на наступний рік кошти для виправлення недоліків із доступністю до громадських об’єктів, які виявила обласна перевірка інклюзивності.

Начальник відділу планування та забудови населених пунктів Управління містобудування та архітектури  Наталія Кармазіна зазначила, що зараз важливо зробити так, щоб на нових об'єктах були виправлені усі невідповідності. Також в будівлях, які вже введені в експлуатацію, мають бути виправлені помилки. Про виконану роботу потрібно  звітувати. Адже обласна влада тримає кожен об’єкт на контролі. Щоб у майбутньому запобігти “виправленню недоліків”, керівники районів мають передивитися проєкти усіх 28 об’єктів , які внесені до Програми “Велике будівництво” на 2022 рік. 

Олександр Старух наголосив, що ті порушення норм, які  можна виправити без додаткового фінансування, потрібно зробити нагально.  А на ті об’єкти, де потрібне додаткове фінансування, голови РДА  мають закласти витрати в бюджет на 2022 рік. Коштами вони зможуть скористатися з травня місяця.

До того ж, головам районних державних адміністрацій надали доручення перепровірити на відповідність нормам інклюзивності усі приміщення, які належать державним адміністраціям, заклади освіти та охорони здоров'я.

Крім цього, було розглянуто питання будівництва амбулаторій в населених пунктах області. Олександр Старух зазначив, що на більшості об’єктів ремонтні роботи вже завершені і вони мають бути введеними в експлуатацію вже в цьому році. Коштів на це виділено в достатній кількості. 

За кожним із районів закріплена відповідальна особа зі складу керівництва Запорізької облдержадміністрації, яка особисто буде контролювати стан відкриття амбулаторій. 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)