"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області триває призов на строкову військову службу

30 листопада 2021 - 17:50

Під час традиційної наради голови ЗОДА Олександра Старуха з головами районних державних адміністрацій  обговорили хід призовної кампанії на жовтень-грудень 2021 року.

Як розповів військовий комісар Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Геннадій Яременко, державне завдання для Запорізької області складає 603 призовники. На сьогодні воно виконано більше ніж на 80 % та Запорізька область виконає його на 100 %.

Голова ЗОДА поставив керівникам районів задачу провести роботу з місцевими територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, аби завершити виконання державного завдання у 2021 році без зривів.Також керівництво області, голови районних державних адміністрацій та керівництво Запорізької бригади територіальної оборони обговорили ймовірні місця  розміщення  підрозділів територіальної оборони на території регіону, а також заходи, які треба вжити для забезпечення належної матеріально-технічної бази.

З головами РДА додатково обговорили наявність невикористовуваних приміщень, які можуть стати місцями розміщення сил тероборони. Були окреслені подальші спільні дії керівництва бригади територіальної оборони та виконавчої влади в Запорізькій області. - вже 1 січня вступає в дію закон «Про основи національного спротиву», і у Запорізькій області має розпочатися розгортання сил, а з 1 червня розпочнеться бойова підготовка підрозділів тероборони. Тож маємо вже сьогодні вирішити це питання - визначитися з місцями для розміщення та термінами їх передачі, - відзначив Олександр Старух. 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю