"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Європейські спеціалісти презентували доповідь «Моделювання - оперативний інструмент управління якістю повітря з високою роздільною здатністю для міст»

1 грудня 2021 - 16:00

Вчора в облдержадміністрації  у форматі зум конференції   проведено  робочу зустріч з питання організації моніторингу повітря в регіоні. 

Зустріч організована  для членів обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю повітря в Запорізькій зоні з представниками компанії Numtech (Франція), яка є провідною у Франції у питаннях моніторингу якості повітря, прогнозування та інформування населення про індекси якості повітря. Участь у засіданні взяли фахівці Департаменту захисту довкілля ОДА.

Учасникам зустрічі була презентована  доповідь європейських спеціалістів в галузі моделювання  карт забруднення атмосферного басейну  «Моделювання - оперативний інструмент управління якістю повітря з високою роздільною здатністю для міст».

У доповіді представники компаній Numtech (Франція) розповіли про можливості сучасних систем моніторингу атмосферного повітря з використанням методики моделювання карт забруднення повітря з високою роздільною здатністю та побудові прогнозів.

Висвітлено основні тенденції та європейська практика в побудові системи моніторингу повітря,  отримання різної інформації про стан навколишнього середовища, необхідні набори вихідних даних для побудови карт забруднення, основні вимоги до автоматизованих  постів спостережень та типи таких постів.

Після презентації відбулося обговорення доповіді, на запитання  членам комісії  надані вичерпні відповіді  фахівців компанії. 


 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»