Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Європейські спеціалісти презентували доповідь «Моделювання - оперативний інструмент управління якістю повітря з високою роздільною здатністю для міст»

1 грудня 2021 - 16:00

Вчора в облдержадміністрації  у форматі зум конференції   проведено  робочу зустріч з питання організації моніторингу повітря в регіоні. 

Зустріч організована  для членів обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю повітря в Запорізькій зоні з представниками компанії Numtech (Франція), яка є провідною у Франції у питаннях моніторингу якості повітря, прогнозування та інформування населення про індекси якості повітря. Участь у засіданні взяли фахівці Департаменту захисту довкілля ОДА.

Учасникам зустрічі була презентована  доповідь європейських спеціалістів в галузі моделювання  карт забруднення атмосферного басейну  «Моделювання - оперативний інструмент управління якістю повітря з високою роздільною здатністю для міст».

У доповіді представники компаній Numtech (Франція) розповіли про можливості сучасних систем моніторингу атмосферного повітря з використанням методики моделювання карт забруднення повітря з високою роздільною здатністю та побудові прогнозів.

Висвітлено основні тенденції та європейська практика в побудові системи моніторингу повітря,  отримання різної інформації про стан навколишнього середовища, необхідні набори вихідних даних для побудови карт забруднення, основні вимоги до автоматизованих  постів спостережень та типи таких постів.

Після презентації відбулося обговорення доповіді, на запитання  членам комісії  надані вичерпні відповіді  фахівців компанії. 


 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 21.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)