Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький район очолив Олег Буряк

1 грудня 2021 - 16:25

29 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження №585/2021-рп “Про призначення Олега Буряка головою Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області”. Сьогодні голова Запорізької обласної адміністрації Олександр Старух урочисто вручив посвідчення новому голові району.  

  • Починається нова сторінка в історії Запорізького району. Нещодавно завершилося його реформування, і тепер район об’єднує колишні Вільнянський, Запорізький та Новомиколаївський райони. Це найбільший район області, однак і проблем він має найбільше. Тому бажаю Олегу Миколайовичу успіхів, аби консолідувати зусилля місцевих громад для розвитку району. Необхідно найближчим часом провести аналіз усіх наявних проблем та створити проєктні плани їх вирішення,  - зазначив голова ЗОДА Олександр Старух.

Серед першочергових питань, на які варто звернути увагу новому голові району, Олександр Старух зазначив низький рівень освоєння коштів держсубвенцій та державного бюджету у  2021 році, виконання бюджетів громадами та формування бюджету району на наступний рік з таким розрахунком, аби він дозволив здійснювати  заходи щодо соціально-економічного розвитку територій. 

  • Відчуваю відповідальність перед Президентом, який підписав указ про моє призначення, та головою Запорізької облдержадміністрації, який подав мою кандидатуру. Свою роботу буду налаштовувати так, щоб бути корисним усій громаді. Хочу бути результативним та ефективним на територіях, хочу, щоб Запорізький район зміг в повній мірі скористатися такими проєктами як “Велике будівництво”. І в цьому напрямку готовий співпрацювати з головами громад, лобіювати проєкти, які необхідні і важливі для  мешканців Запорізького краю, - сказав, вступаючи на посаду Олег Буряк. 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022