"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Лідер з реалізації президентської програми “Велике будівництво” представив свої проєкти на 2022 рік

1 грудня 2021 - 17:35

Громади Запорізької області продовжують презентувати проєкти, які планують втілити  2022 року за програмою Президента України “Велике будівництво”. Цього року у Запорізькій області   в результаті кількаетапного конкурсу відібрали 28 таких проєктів в різних районах області. Минулого тижня свої об’єкти презентувало Запоріжжя, а сьогодні  поділився планами  лідер з реалізації президентської програми - місто Мелітополь та Мелітопольський район. 

За 2020-2021 роки мілатопольцями за програмою “Велике будівництво” втілено 10 важливих об’єктів інфраструктури. Серед яких дві школи, 2 дитячі садки, 2  дошкільні навчальні заклади, 3 спортивні заклади, 2 медичні заклади та 1 заклад культури.

Цього року мелітопольці представили на розгляд 30 проєктів, з яких затверджено до реалізації 13 - 10 в самому Мелітополі, по одному в Кирилівці, Новомиколаївці та Нововасилівці. Це рекорд серед усіх районів області. В планах - 4 школи, 4 дитсадки, 2 спортивні об’єкти, 2 медичні заклади та 1 заклад культури.

За результатами реконструкції представлені заклади соціальної інфраструктури збільшать кількість відвідувачів, покращать соціальну інфраструктуру віддалених районів та додатко  охоплять жителів населених пунктів Мелітопольського та сусідніх районів. 

Наприклад, дитяча лікарня допомагатиме маленьким жителям всього району та відпочивальникам під час курортного сезону, онкологічна служба охопить Мелітопольський і Бердянський райони, а спортивний комплекс у Кирилівці прийматиме спортсменів з усієї України для проведення зборів  на Азовському узбережжі.

Родзинкою “Великого будівництва-2022” міський голова Мелітополя Іван Федоров назвав реконструкцію палацу культури Шевченка та прилеглої до нього площі - це сердце міста, його центр, який вже наступного року стане сучасним та функціональним. 


  • Сьогодні в державі створені всі умови, щоб громада могла організуватися і реалізувати ті об'єкти, які вона вважає найбільш важливими. Цього року в  Мелітополі в контексті реалізації програм державного розвитку, програми Європейського Інвестбанку було реалізовано 15 класних проєктів. 10 з них увійшли в програму “Велике Будівництво”  і завершені. Останній приклад  - в травні за рахунок держсубвенції почалося будівництво льодової арени, а в грудні місяці вона вже почне свої функціонування. Крім того, Мелітополь взяв шефство і допомагає Мелітопольському району, і три об’єкти в сільських громадах будуть реалізовані, - відзначив голова ЗОДА Олександр Старух. 

 


Департамент культури та інформаційної політики


Читайте також

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»