Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Лідер з реалізації президентської програми “Велике будівництво” представив свої проєкти на 2022 рік

1 грудня 2021 - 17:35

Громади Запорізької області продовжують презентувати проєкти, які планують втілити  2022 року за програмою Президента України “Велике будівництво”. Цього року у Запорізькій області   в результаті кількаетапного конкурсу відібрали 28 таких проєктів в різних районах області. Минулого тижня свої об’єкти презентувало Запоріжжя, а сьогодні  поділився планами  лідер з реалізації президентської програми - місто Мелітополь та Мелітопольський район. 

За 2020-2021 роки мілатопольцями за програмою “Велике будівництво” втілено 10 важливих об’єктів інфраструктури. Серед яких дві школи, 2 дитячі садки, 2  дошкільні навчальні заклади, 3 спортивні заклади, 2 медичні заклади та 1 заклад культури.

Цього року мелітопольці представили на розгляд 30 проєктів, з яких затверджено до реалізації 13 - 10 в самому Мелітополі, по одному в Кирилівці, Новомиколаївці та Нововасилівці. Це рекорд серед усіх районів області. В планах - 4 школи, 4 дитсадки, 2 спортивні об’єкти, 2 медичні заклади та 1 заклад культури.

За результатами реконструкції представлені заклади соціальної інфраструктури збільшать кількість відвідувачів, покращать соціальну інфраструктуру віддалених районів та додатко  охоплять жителів населених пунктів Мелітопольського та сусідніх районів. 

Наприклад, дитяча лікарня допомагатиме маленьким жителям всього району та відпочивальникам під час курортного сезону, онкологічна служба охопить Мелітопольський і Бердянський райони, а спортивний комплекс у Кирилівці прийматиме спортсменів з усієї України для проведення зборів  на Азовському узбережжі.

Родзинкою “Великого будівництва-2022” міський голова Мелітополя Іван Федоров назвав реконструкцію палацу культури Шевченка та прилеглої до нього площі - це сердце міста, його центр, який вже наступного року стане сучасним та функціональним. 


  • Сьогодні в державі створені всі умови, щоб громада могла організуватися і реалізувати ті об'єкти, які вона вважає найбільш важливими. Цього року в  Мелітополі в контексті реалізації програм державного розвитку, програми Європейського Інвестбанку було реалізовано 15 класних проєктів. 10 з них увійшли в програму “Велике Будівництво”  і завершені. Останній приклад  - в травні за рахунок держсубвенції почалося будівництво льодової арени, а в грудні місяці вона вже почне свої функціонування. Крім того, Мелітополь взяв шефство і допомагає Мелітопольському району, і три об’єкти в сільських громадах будуть реалізовані, - відзначив голова ЗОДА Олександр Старух. 

 


Департамент культури та інформаційної політики


Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 16.05.2022

Заступник голови обласної державної адміністрації Сиволап Віталій Вікторович

Поліцейські зафіксували черговий факт ворожого обстрілу мирного населення Пологівського району

Обласний центр зайнятості продовжує надавати свої послуги

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в запорізькій області за 15.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 15.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 15.05.2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 16.05.2022 року (08:00) - ЗСУ, 82 доба (ВІДЕО)

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 81 доба (ВІДЕО)

Окупанти знаходяться в глухому куті. Звернення Володимира Зеленського 15.05.2022 (Відео)

На Запоріжжі продовжується документування фактів воєнних злочинів російських окупантів.

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентував захисникам нашого краю програму «Встань, козацька славо»