Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Попередній конкурсний відбір на фінансування у 2022 році за кошти ДФРР пройшли 100 проєктів регіонального розвитку

2 грудня 2021 - 14:40

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Володимира Шустова відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. 

Члени комісії розглянули декілька основних питань, а саме: зміни у законодавстві щодо критеріїв оцінки проєктів, які можуть реалізовуватися за кошти ДФРР та підсумки подання проєктних заявок  для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм на 2022 рік. 

Начальник управління економіки будівництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Людмила Грабчилєва доповіла про нові критерії оцінювання проєктів регіонального розвитку та про оновлені принципи допуску проєктів до оцінювання, які у червні затвердив Мінрегіон. 

Також на засіданні повідомлялося, що за підсумками подання проєктних заявок для участі в конкурсі зареєстровано 112 проєктів на 8 технічних завдань. Після аналізу виявлено, що тільки 100 із них відповідають усім критеріям та умовам відбору. Ці проєкти буде допущено на оцінювання, яке буде відбуватися наступним чином: кожний проєкт будуть розглядати 6 членів комісії (за кожним закріплено по 40 об’єктів). 

До середини грудня облдержадміністрація сформує та направить до міністерства на погодження Перелік проєктів, що можуть реалізовуватися у 2022 році за кошти ДФРР. За розрахунками Мінрегіону, обсяг фінансування від ДФРР, на який може претендувати область, складає понад 300 мільйонів гривень.



Департамент культури та інформаційної політики.

Читайте також