Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин

3 грудня 2021 - 15:14

Сьогодні відбулося чергове засідання Консультативної ради в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Запорізькій обласній державній адміністрації. В роботі ради взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Старух, представники структурних підрозділів ОДА, голова Консультативної ради Андрій Якунін, представники ветеранських та громадських організацій.

Учасники засідання обговорили процес налагодження роботи КНП «Госпіталь ветеранів війни» Запорізької обласної ради,  стан ремонту госпітального  відділення у Запорізькій обласній клінічній лікарні Запорізької обласної ради.

Олександр Старух зазначив, що обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин. Зараз продовжується робота із забезпечення повноцінного функціонування обласного госпіталю для ветеранів війни на Великому Лузі, який поточного року відновив свою діяльність. Тривають роботи з ремонту госпітального відділення в обласній клінічній лікарні. Згідно рішення обласної ради з обласного бюджету виділені кошти. У наступному році відділення має відновити свою роботу.

Члени консультативної ради обговорили питання, які потребують рішення на рівні Верховної Ради та шляхи співпраці з народними депутатами, питання щодо проблем із нарахуванням соціального забезпечення, можливість організації в області хабів для роботи з ветеранами, тимчасово переміщеними особами, родинами загиблих захисників України.

Також під час засідання члени коордради звернули увагу на нові можливості громадської роботи ветеранів та учасників АТО/ООС,  які відкриває нещодавно прийнятий закон «Про основи національного спротиву».

Учасники засідання вирішили оглянути на місці стан ремонтних робіт госпітального відділення в обласній клінічній лікарні. Також Консультативна рада в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Запорізькій обласній державній адміністрації найближчим часом підготує план роботи на 2022 рік. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Володимир Зеленський провів онлайн-зустріч зі студентами та ректорами українських ВНЗ (Відео)

Обласний гуманітарний штаб продовжує вдосконалювати алгоритми дій

Обласна влада підтримує людей, які стали заручниками безпекової ситуації на блокпосту окупантів

Ми зобов’язані відстояти своє право носити вишиту сорочку

Пологівський район продовжує фіксувати руйнування, завдані окупантами цивільним об’єктам

Обласний гуманітарний штаб почав співпрацювати з штабом партії “Слуга Народу”

Олександр Старух розповів про дії ворожих військ на території Запорізької області

Увага!

Кількість пошкоджених житлових будинків та комунальних мереж збільшується через постійні обстріли

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 84 доба (Відео)

Будівельні матеріали від ООН використовуються для термінового ремонту приватних будинків у Запорізькій області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (08:00) - #ЗСУ, 85 доба (Відео)