"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин

3 грудня 2021 - 15:14

Сьогодні відбулося чергове засідання Консультативної ради в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Запорізькій обласній державній адміністрації. В роботі ради взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Старух, представники структурних підрозділів ОДА, голова Консультативної ради Андрій Якунін, представники ветеранських та громадських організацій.

Учасники засідання обговорили процес налагодження роботи КНП «Госпіталь ветеранів війни» Запорізької обласної ради,  стан ремонту госпітального  відділення у Запорізькій обласній клінічній лікарні Запорізької обласної ради.

Олександр Старух зазначив, що обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин. Зараз продовжується робота із забезпечення повноцінного функціонування обласного госпіталю для ветеранів війни на Великому Лузі, який поточного року відновив свою діяльність. Тривають роботи з ремонту госпітального відділення в обласній клінічній лікарні. Згідно рішення обласної ради з обласного бюджету виділені кошти. У наступному році відділення має відновити свою роботу.

Члени консультативної ради обговорили питання, які потребують рішення на рівні Верховної Ради та шляхи співпраці з народними депутатами, питання щодо проблем із нарахуванням соціального забезпечення, можливість організації в області хабів для роботи з ветеранами, тимчасово переміщеними особами, родинами загиблих захисників України.

Також під час засідання члени коордради звернули увагу на нові можливості громадської роботи ветеранів та учасників АТО/ООС,  які відкриває нещодавно прийнятий закон «Про основи національного спротиву».

Учасники засідання вирішили оглянути на місці стан ремонтних робіт госпітального відділення в обласній клінічній лікарні. Також Консультативна рада в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Запорізькій обласній державній адміністрації найближчим часом підготує план роботи на 2022 рік. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю