Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин

3 грудня 2021 - 15:14

Сьогодні відбулося чергове засідання Консультативної ради в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Запорізькій обласній державній адміністрації. В роботі ради взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Старух, представники структурних підрозділів ОДА, голова Консультативної ради Андрій Якунін, представники ветеранських та громадських організацій.

Учасники засідання обговорили процес налагодження роботи КНП «Госпіталь ветеранів війни» Запорізької обласної ради,  стан ремонту госпітального  відділення у Запорізькій обласній клінічній лікарні Запорізької обласної ради.

Олександр Старух зазначив, що обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин. Зараз продовжується робота із забезпечення повноцінного функціонування обласного госпіталю для ветеранів війни на Великому Лузі, який поточного року відновив свою діяльність. Тривають роботи з ремонту госпітального відділення в обласній клінічній лікарні. Згідно рішення обласної ради з обласного бюджету виділені кошти. У наступному році відділення має відновити свою роботу.

Члени консультативної ради обговорили питання, які потребують рішення на рівні Верховної Ради та шляхи співпраці з народними депутатами, питання щодо проблем із нарахуванням соціального забезпечення, можливість організації в області хабів для роботи з ветеранами, тимчасово переміщеними особами, родинами загиблих захисників України.

Також під час засідання члени коордради звернули увагу на нові можливості громадської роботи ветеранів та учасників АТО/ООС,  які відкриває нещодавно прийнятий закон «Про основи національного спротиву».

Учасники засідання вирішили оглянути на місці стан ремонтних робіт госпітального відділення в обласній клінічній лікарні. Також Консультативна рада в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Запорізькій обласній державній адміністрації найближчим часом підготує план роботи на 2022 рік. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)