"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Перша леді відкрила форум «Україна 30. Саміт. Діти»

7 грудня 2021 - 14:40

Олена Зеленська офіційно відкрила Всеукраїнськй форум «Україна 30. Саміт. Діти», який присвячений 75-річчю  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). На урочистий захід прибули представники українського уряду та посольств.

Дружина Президента України у своєму вітальному слові наголосила на  ролі фонду ЮНІСЕФ як однієї з тих установ, яка  змінила ставлення до дітей і наділила їх беззаперечними правами.

  • «Подбати окремо про дітей – для нашого часу це звичайна практика. Але для суворого повоєнного часу це було справді нове мислення. Початок нової історії. Завдяки, зокрема, ЮНІСЕФ ми зараз цінуємо дітей, ставимося до них як до особистостей з їхніми беззаперечними правами. Через 13 років після заснування ЮНІСЕФ з’явилася «Декларація прав дитини» – головні принципи безпеки й добробуту дітей, якими керуємося й досі. ЮНІСЕФ – світовий індикатор становища дітей: у вас завжди найточніша статистика та найглобальніші дослідження. Ви – той погляд збоку, завдяки якому цілі країни коригують свою політику. Вашій оцінці довіряють, з нею звіряються, – сказала Олена Зеленська.

Перша леді розповіла , що пишається можливістю співпрацювати з офісом ЮНІСЕФ в Україні. Нагадаємо, що це співробітництво закріплене у двох меморандумах від 2020 та 2021 року.

  • У нас великі очікування від подальшої співпраці: незабаром буде представлено концепт кампанії здорового харчування та розвитку здорових харчових звичок. А напередодні Нового року ми спільно з ЮНІСЕФ розпочнемо реалізацію цієї кампанії, яка триватиме у 2022-му. До кінця поточного року маємо запустити веб-портал реформи шкільного харчування. А в наступному продовжимо розвивати та наповнювати цей веб-ресурс, – повідомила Олена Зеленська.

Вона запевнила, що співпраця з ЮНІСЕФ стосується не лише харчування школярів. Україна й Дитячий фонд ООН спільно працюють над  забезпеченням рівних прав та можливостей для дівчат і хлопців, у створенні безбар'єрного середовища для всіх дітей та родин з дітьми. Україна розраховує на подальшу плідну співпрацю зі світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей.За матеріалами Офісу Президента України

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю