Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Перша леді відкрила форум «Україна 30. Саміт. Діти»

7 грудня 2021 - 14:40

Олена Зеленська офіційно відкрила Всеукраїнськй форум «Україна 30. Саміт. Діти», який присвячений 75-річчю  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). На урочистий захід прибули представники українського уряду та посольств.

Дружина Президента України у своєму вітальному слові наголосила на  ролі фонду ЮНІСЕФ як однієї з тих установ, яка  змінила ставлення до дітей і наділила їх беззаперечними правами.

  • «Подбати окремо про дітей – для нашого часу це звичайна практика. Але для суворого повоєнного часу це було справді нове мислення. Початок нової історії. Завдяки, зокрема, ЮНІСЕФ ми зараз цінуємо дітей, ставимося до них як до особистостей з їхніми беззаперечними правами. Через 13 років після заснування ЮНІСЕФ з’явилася «Декларація прав дитини» – головні принципи безпеки й добробуту дітей, якими керуємося й досі. ЮНІСЕФ – світовий індикатор становища дітей: у вас завжди найточніша статистика та найглобальніші дослідження. Ви – той погляд збоку, завдяки якому цілі країни коригують свою політику. Вашій оцінці довіряють, з нею звіряються, – сказала Олена Зеленська.

Перша леді розповіла , що пишається можливістю співпрацювати з офісом ЮНІСЕФ в Україні. Нагадаємо, що це співробітництво закріплене у двох меморандумах від 2020 та 2021 року.

  • У нас великі очікування від подальшої співпраці: незабаром буде представлено концепт кампанії здорового харчування та розвитку здорових харчових звичок. А напередодні Нового року ми спільно з ЮНІСЕФ розпочнемо реалізацію цієї кампанії, яка триватиме у 2022-му. До кінця поточного року маємо запустити веб-портал реформи шкільного харчування. А в наступному продовжимо розвивати та наповнювати цей веб-ресурс, – повідомила Олена Зеленська.

Вона запевнила, що співпраця з ЮНІСЕФ стосується не лише харчування школярів. Україна й Дитячий фонд ООН спільно працюють над  забезпеченням рівних прав та можливостей для дівчат і хлопців, у створенні безбар'єрного середовища для всіх дітей та родин з дітьми. Україна розраховує на подальшу плідну співпрацю зі світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей.За матеріалами Офісу Президента України

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)