Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Перша леді відкрила форум «Україна 30. Саміт. Діти»

7 грудня 2021 - 14:40

Олена Зеленська офіційно відкрила Всеукраїнськй форум «Україна 30. Саміт. Діти», який присвячений 75-річчю  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). На урочистий захід прибули представники українського уряду та посольств.

Дружина Президента України у своєму вітальному слові наголосила на  ролі фонду ЮНІСЕФ як однієї з тих установ, яка  змінила ставлення до дітей і наділила їх беззаперечними правами.

  • «Подбати окремо про дітей – для нашого часу це звичайна практика. Але для суворого повоєнного часу це було справді нове мислення. Початок нової історії. Завдяки, зокрема, ЮНІСЕФ ми зараз цінуємо дітей, ставимося до них як до особистостей з їхніми беззаперечними правами. Через 13 років після заснування ЮНІСЕФ з’явилася «Декларація прав дитини» – головні принципи безпеки й добробуту дітей, якими керуємося й досі. ЮНІСЕФ – світовий індикатор становища дітей: у вас завжди найточніша статистика та найглобальніші дослідження. Ви – той погляд збоку, завдяки якому цілі країни коригують свою політику. Вашій оцінці довіряють, з нею звіряються, – сказала Олена Зеленська.

Перша леді розповіла , що пишається можливістю співпрацювати з офісом ЮНІСЕФ в Україні. Нагадаємо, що це співробітництво закріплене у двох меморандумах від 2020 та 2021 року.

  • У нас великі очікування від подальшої співпраці: незабаром буде представлено концепт кампанії здорового харчування та розвитку здорових харчових звичок. А напередодні Нового року ми спільно з ЮНІСЕФ розпочнемо реалізацію цієї кампанії, яка триватиме у 2022-му. До кінця поточного року маємо запустити веб-портал реформи шкільного харчування. А в наступному продовжимо розвивати та наповнювати цей веб-ресурс, – повідомила Олена Зеленська.

Вона запевнила, що співпраця з ЮНІСЕФ стосується не лише харчування школярів. Україна й Дитячий фонд ООН спільно працюють над  забезпеченням рівних прав та можливостей для дівчат і хлопців, у створенні безбар'єрного середовища для всіх дітей та родин з дітьми. Україна розраховує на подальшу плідну співпрацю зі світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей.За матеріалами Офісу Президента України

Читайте також

Спеціалісти намагаються поновити надання комунальних послуг після обстрілів

Окупаційні війська обстріляли село Новояковлівка Запорізької області (ВІДЕО)

Україна щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни – звернення Президента Володимира Зеленського

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в Запорізькій області за 22.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 22.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 23.05.2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 88 доба (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 22.05.2022

Президент України Володимир Зеленський і Президент Польщі Анджей Дуда виступили у Верховній Раді (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 21.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022