Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі нагородили видатних діячів області за сумлінну працю на розвиток регіону

7 грудня 2021 - 16:30

 Сьогодні в Запорізькій обласній філармонії з нагоди  Дня місцевого самоврядування відбулося урочисте нагородження запоріжців за вагомі трудові досягнення та сумлінну працю на розвиток регіону.

На заході усіх присутніх  вітали заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов та керівниця апарату ЗОДА Зінаїда Бойко.

  • Від імені голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха і від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Ми зараз знаходимося на непростому, але на важливому шляху децентралізації, і в цих нових реаліях значно зростає роль працівників органів місцевого самоврядування, адже саме ви спілкуєтеся з жителями своїх населених пунктів, і як ніхто знаєте їх проблеми. А, отже, саме вам, очільникам територій нашої області, депутатам міських, сільських, селищних та районних рад зрозуміло, як зробити кращим життя конкретної людини . Бажаю кожному з вас бути наполегливими, ініціативними та принциповими в представленні інтересів людей, які довірили вам цю роботу. Зі святом! - привітав  Руслан Шиханов.

Указами Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави нагороджено 5 жителів регіону. А саме:   «Заслужений працівник освіти  України» присвоєно Костянтину Самілу та Ганні Бут , звання «Заслужений працівник охорони здоров’я  України» - Сергію Лукашенку, а «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» - Руслану Куксову. Також за значний особистий внесок у розвиток національної освіти орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Віктора Удовіченка.

Подяку Прем’єр-міністра України оголошено Дмитру Пігульському та  Володимиру Макущенку. 

Голова обласної державної адміністрації Олександр Старух своїм розпорядженням  нагородив медаллю «За розвиток Запорізького краю» Оксану Бугайчук та Наталію Сиворакшу. Ці фахівчині відзначилися сумлінною працею, високим професіоналізмом та зробили вагомий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування в Запорізькій області.

Також подяку голови Запорізької облдержадміністрації отримав Петро Горпинич, депутат  Воздвижівської сільської ради Пологівського району.Департамент культури та інформаційної політики.

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)