"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі нагородили видатних діячів області за сумлінну працю на розвиток регіону

7 грудня 2021 - 16:30

 Сьогодні в Запорізькій обласній філармонії з нагоди  Дня місцевого самоврядування відбулося урочисте нагородження запоріжців за вагомі трудові досягнення та сумлінну працю на розвиток регіону.

На заході усіх присутніх  вітали заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов та керівниця апарату ЗОДА Зінаїда Бойко.

  • Від імені голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха і від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Ми зараз знаходимося на непростому, але на важливому шляху децентралізації, і в цих нових реаліях значно зростає роль працівників органів місцевого самоврядування, адже саме ви спілкуєтеся з жителями своїх населених пунктів, і як ніхто знаєте їх проблеми. А, отже, саме вам, очільникам територій нашої області, депутатам міських, сільських, селищних та районних рад зрозуміло, як зробити кращим життя конкретної людини . Бажаю кожному з вас бути наполегливими, ініціативними та принциповими в представленні інтересів людей, які довірили вам цю роботу. Зі святом! - привітав  Руслан Шиханов.

Указами Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави нагороджено 5 жителів регіону. А саме:   «Заслужений працівник освіти  України» присвоєно Костянтину Самілу та Ганні Бут , звання «Заслужений працівник охорони здоров’я  України» - Сергію Лукашенку, а «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» - Руслану Куксову. Також за значний особистий внесок у розвиток національної освіти орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Віктора Удовіченка.

Подяку Прем’єр-міністра України оголошено Дмитру Пігульському та  Володимиру Макущенку. 

Голова обласної державної адміністрації Олександр Старух своїм розпорядженням  нагородив медаллю «За розвиток Запорізького краю» Оксану Бугайчук та Наталію Сиворакшу. Ці фахівчині відзначилися сумлінною працею, високим професіоналізмом та зробили вагомий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування в Запорізькій області.

Також подяку голови Запорізької облдержадміністрації отримав Петро Горпинич, депутат  Воздвижівської сільської ради Пологівського району.Департамент культури та інформаційної політики.

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю