"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Об´єкти Національного заповідника «Хортиця» реконструюються згідно з умовами доступності

8 грудня 2021 - 17:10

Під головуванням очільника Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха сьогодні відбулася чергова нарада щодо проведення робіт з реконструкції об´єктів Національного заповідника «Хортиця».

В нараді взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Шиханов, заступник міського голови м. Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк, генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко, начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич, керівники та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко повідомив учасникам наради про стан виконання робіт, які йдуть на об’єктах Національного заповідника, зведених в рамках програми Президента «Велика реконструкція». Учасники проаналізували стан виконання графіку робіт.

 Зокрема, завдяки співпраці обласної та міської влади з представниками провідних мобільних операторів перевірено надійність покриття на території заповідника. У будні дні якість покриття задовільна, під час масових заходів передбачено підключення тимчасових мобільних станцій.

 Також учасники наради обговорили плани на 2022 рік.

 Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух зазначив, що особливу увагу обласна влада приділяє відповідності об’єктів інфраструктури Національного заповідника «Хортиця» та Музею історії Запорозького козацтва до вимог чинного законодавства щодо доступності об’єктів. Усі вони реконструюються згідно з умовами інклюзивності у співпраці з громадськими організаціями осіб із особливими потребами.


 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

В облдержадміністрації пройшло онлайн-навчання для лікарів на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії»

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.