Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область на сьогодні залишається в «червоній» зоні

23 грудня 2021 - 18:15

Під головуванням очільника Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха сьогодні, 23 грудня, в онлайн-режимі відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Учасники засідання, зокрема, обговорили продовження карантину на території Запорізької області задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Заступник директора ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Мащак та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич доповіли про епідемічний стан на території Запорізької області. Область, виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні, на сьогодні залишається у «червоній зоні». В рішенні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки зазначено про необхідність збільшення кількості лабораторних тестувань на СОVID-19.

Також зазначено, що Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 30.11.2021 р. № 2664 розширило перелік організацій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Відповідний наказ набирає чинності з 17 січня 2022 року.

«Новачками» переліку стануть працівники:

1) органів місцевого самоврядування;

2) закладів охорони здоров'я державної та комунальної форми власності;

3) комунальних підприємств, установ та організацій.

Директор Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації Андрій Булавінов повідомив про організаційну роботу в новостворених п’яти районах області, стан захисних споруд цивільного захисту, налагодження інформування населення на випадок надзвичайної ситуації.

Також члени  регіональної комісії розглянули план дій та реагування на надзвичайні ситуації в період проходження паводку та льодоходу наступного року.

Про забезпечення населення питною водою та стан водогонів доповів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Віталій Литвиненко.

Про недосконалу роботу  з розчищення доріг під час першого снігопаду доповіла керівник управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлана Михайловська. 21 грудня в області випало 3 см сніжного покрову, при цьому рівень організації роботи для боротьби з ожеледдю виявився незадовільним, сталося 37 дорожньо-транспортних пригод, в Запоріжжі та на трасах області виникли затори. У вихідні та наступного тижня очікується ускладнення погодних умов. Для організації роботи вирішено 24 грудня провести засідання штабу оперативного реагування для ліквідації наслідків негоди.

Члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області також погодили план роботи на 2022 рік.

 З протоколом засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області можна ознайомитися за посиланням https://www.zoda.gov.ua/article/2493/protokoli-zasidan-komisiji-teb-ns.html

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 20.05.2022

Окремі назви географічних об'єктів будуть переіменовані

Виплата соціальних коштів та доставлення готівки залишається нагальним питанням для громад Бердянського району

Удосконалено механізм подання суб’єктами господарювання декларації про провадження господарської діяльності

У Запорізькій області поступово вирішують проблеми з соціальними виплатами

Пошкоджені об’єкти складно відновити через активні бойові дії

Обласна влада та військові обговорюють повернення територій області

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в Запорізькій області за 19.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 19.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 20.05.2022 р.

Усі разом маємо забезпечити, щоб Росія не мала жодного успіху в агресії проти України – звернення Президента Володимира Зеленського

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 85 доба (Відео)