Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області зайнято лише 10% ковідних ліжок

4 січня 2022 - 16:28

Наразі Запорізька область перебуває у жовтій зоні карантинних обмежень. Про це на нараді з керівниками структурних підрозділів, яку традиційно проводить голова  обласної обласної державної адміністрації Олександр Старух, розповів директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич.

Директор Департаменту розповів про стан захворюваності у Запорізькій області. За останню добу в області зареєстровано 17 випадків захворювання на COVID-19. Всього станом на 04.01.2022 зареєстровано 182445 лабораторно підтверджених випадків, в т.ч. 11615 – серед дітей (за добу –0),  6320 серед медичних працівників (за добу – 0),  792 серед працівників освіти – (за добу - 0). Всього летальних випадків зареєстровано – 5296 (за добу-6).  Всього одужало – 175692 особи (за добу – 187).

Що стосується вакцинальної кампанії, після дводенної перерви, пункти вакцинації відновили свій звичний режим роботи. Усього за 31 грудня та 1 січня у Запорізькій області було проведено 5 137 щеплень. 

Окрім цього, Олександр Старух та Олексій Кулініч підкреслили важливість проведення  вакцинальної кампанії. Голова Запорізької ОДА також звернув увагу на важливість додаткової дози вакцини для визначених категорій населення та запровадження бустерної дози для усього населення.

Олексій Кулинич зазначив, що наразі у Запорізькій області зайнято лише 10% ковідних ліжок. Наразі це найнижчий показник по всій Україні. 


Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1423-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 677 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Які податки сплачувати майстрині манікюру - пояснюють Мінфін та ДПС у кампанії «Податки захищають

Йому назавжди 36: в Запоріжжі встановили меморіальну дошку на честь загиблого Захисника

Перевір здоров’я вчасно: Запорізька область долучається до запуску нової державної медичної програми

Зручно, швидко, прогнозовано: сучасні ІТ-рішення у сфері митного адміністрування

«Моя оцінка – 12 з 10»: ще одна «підземна» школа в Запорізькій області відкрила свої двері для учнів

Освіта без пауз: школярі Запорізької області продовжать навчатися очно зі змішаним режимом

Енергоефективність – наша спільна відповідальність

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 795 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області