Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

22 січня 2022 - 16:00

22 січня в Україні відзначають День Соборності. До дня проголошення Акту Злуки та ще одного року єдності та незалежності України у  Запоріжжі провели акцію “Ланцюг єдності”, у якому взяли участь понад 1500 людей. 

До флешмобу доєдналися керівництво області та міста, представники громадських організацій, територіальних громад, райдержадміністрацій, військові, спортсмени, які створили живий 9-кілометровий ланцюг.  Люди взялися за стрічки синього та жовтого кольору та   з'єднали береги річки Дніпро через новозбудований вантовий міст, що символізує соборність Української держави.

Президент України Володимир Зеленський, який сьогодні прибув до Запоріжжя, також взяв участь у акції .та  привітав українців із днем Соборності. Вітаючи українців зі святом, глава держави  наголосив, наскільки важливо бути згуртованими та об’єднаними.

  • Об’єднатися по справжньому дійсно складно, дійсно непросто. Тільки сильний народ може бути єдиним, Тільки єдиний народ може створити сильну країну, яка будує, яка живе, яка будує лікарні, яка будує стадіони, літаки, кораблі. Яка дійсно зводить знакові історичні об’єкти. Сьогодні ми тут, у вашому прекрасному місті, сьогодні ми у Запоріжжі. Ми бачимо живий доказ саме того, що разом ми все можемо, разом ми сильніші, разом ми   можемо більше, - звернувся до присутніх на святі Володимир Зеленський.

Глава держави також висловив упевненість, що відірвані вже вісім років від України Крим та території Донеччини і Луганщини будуть разом з нами. І тоді буде проголошено новий Акт Злуки.Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також