Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги ЗМІ!

2 квітня 2009 - 13:06

3 квітня о 8.30 в прес-центрі ОДА відбудеться зустріч голови облдержадміністрації О.В.Старуха із заступником міністра охорони здоров'я України, професором В.В.Лазоришинцем.

Цього ж дня 12.00 в КДЦ «Байда» відбудеться міжрегіональна конференція «Сучасні медичні технології в практичній охороні здоров'я», а також презентація нового всеукраїнського журналу «Сучасні медичні технології». У конференції візьмуть участь заступник Міністра охорони здоров'я України В.В.Лазоришинець, провідні вчені-медики із Запоріжжя, Донецька, Києва і Дніпропетровська.

 

Запрошуємо взяти участь у заходах

 

Управління у справах преси та інформації.

Читайте також

Державний бюджет-2026: зарплати вчителів суттєво зростуть

Безоплатне харчування для всіх школярів та рух до стандартів ЄС: в Україні оновили Стратегію реформування шкільного харчування

«Стоп Шахрай»: у Запоріжжі поліція запустила новий сервіс для захисту від шахраїв

Загалом упродовж доби окупанти завдали 922 удари по 23 населеним пунктам Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.12.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1379-го дня війни

У Запоріжжі відкрили інклюзивний центр для евакуйованих та постраждалих від війни

У Запоріжжі відзначили параспортсменів області

В Запорізькій школі-інтернаті «Орієнтир» навчають бачити серцем

Повернути дах – повернути спокій: у Заводському районі Запоріжжя триває відновлення пошкоджених ворогом будинків

Житлові ваучери для ВПО з тимчасово окупованих територій: стартував прийом заявок

Підтримка у кожному кроці: у Запоріжжі відзначили тих, хто щодня зміцнює систему підтримки людей з інвалідністю