Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини безбар'єрності

Після реконструкції бердянська гімназія стане сучасним навчальним закладом з дотриманням усіх норм безбар’єрності

10 лютого 2022 - 12:35

Гімназія №1 “Надія” у місті Бердянськ - це перехідний проєкт президентської програми “Велике будівництво”. У 2021 році заклад став одним із об’єктів, який був визначений як заклад соціально-культурного призначення, що потребує реконструкції. 

Після оновлення гімназія стане сучасним навчальним закладом з дотриманням усіх норм сучасного будівництва та безбар’єрності.  

Модернізація учбового закладу передбачає реконструкцію існуючого корпусу будівлі з частковим переплануванням приміщень та прибудовою 2-х поверхової будівлі із спортивним залом.

Основною проблемою гімназії №1 “Надія” була саме відсутність великого  спортивного залу з сучасним оснащенням. Адже його наявність суттєво впливає на проведення освітньо-виховної роботи та взагалі на розвиток фізичної культури та спорту серед молоді.

На сьогодні вже проведено оздоблення фасадів існуючої будівлі з утепленням, внутрішнє оздоблення приміщень першого поверху, їдальні, класних кімнат  та продовжується зведення прибудови.

Реконструкція почалась ще у травні 2021 році, однак під час проведення робіт виникла потреба у внесенні змін до початкового проєкту,  тому терміни завершення робіт довелось змістити та відкоригувати об'єм фінансування робіт для повної реконструкції закладу.





Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Дітей із Запорізької області запрошують на відпочинок на Львівщині

Ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено житлові будинки та автівки, люди не постраждали

Програма «Зимова підтримка»: грошова допомога для вразливих категорій населення

Впродовж доби окупанти завдали 750 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня війни

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП

Проєкт «Пліч-о-пліч» поєднує Україну: Водянська громада налагоджує зв’язки з Радеховом

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.11.2025

Енергоситуація у Запорізькій області залишається складною: діють графіки погодинних відключень