Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До уваги біженців з зони бойових дій

21 березня 2022 - 15:00

У зв'язку з оптимізацією роботи щодо надання гуманітарної допомоги Центр допомоги біженцям, який розміщено у приміщенні ДП "Запоріжцирк", вул. Рекордна 41, переїжджає до Виставкового Центру "Козак-Палац" за адресою: м.Запоріжжя вул. Перемоги 70 б. У зв'язку з переїздом Центр у приміщенні цирку у вівторок 22.03.2022 працювати не буде. Робота нового центру для прийому біженців розпочнеться у середу 23.03.2022.

За розпорядженням голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха на базі “Запорізького обласного контактного центру” створена гуманітарна “гаряча лінія”. 

За визначеними телефонами можна передати інформацію  про неправомірне затримання окупаційними силами РФ громадян України, іноземних громадян та осіб, які перебувають на тимчасово непідконтрольних територіях, органам влади України, або зниклих цивільних осіб. 

Крім цього, робочі групи та штаби “гарячих ліній” створять у всіх районах області. Зокрема, на місцевому рівні для розгляду звернень громадян залучатимуть представників релігійних, благодійних та громадських організацій, а також волонтерів для надання допомоги людям, які перебувають на відповідних територіях. 

Звернутися на “гарячу лінія” можна за телефоном: 0800-503-508

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також