Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдяки патріотизму жителів Мелітополя окупаційна влада так і не змогла провести проплачений мітинг на підтримку російської федерації

26 березня 2022 - 17:00

Як повідомили в СБУ, 26 березня 2022 о 8 год. 00 хв. окупаційною владою російської федерації на чолі зі зрадницею Батьківщини, так званою тимчасово виконуючою обов’язки  міського голови м. Мелітополь Галиною Данильченко на центральній площі міста Мелітополь планувалось проведення проплаченого мітингу.

Основною метою заходу повинно було стати висвітлення в російських ЗМІ (теле-, радіо-, телеграм-каналах, Інтернет-ресурсах тощо) відкритої підтримки РФ мешканцями міста. Учасники такого мітингу повинні були тримати в руках російську символіку, за що б отримали 1200 рублів.

В той же час, окупанти привезли 30 осіб з числа мешканців тимчасово окупованої АР Крим (переважно осіб з явним ознаками алкогольної та наркотичної залежності) та намагалися залучити місцевих городян до мітингу, але отримали категоричну відмову.

 У зв’язку зі стійкою проукраїнською позицією мешканців Мелітополя акція не відбулась, до того ж фото «кримських алкашів» окупанти теж вирішили не публікувати навіть в місцевих проросійських ЗМІ.


Читайте також

СБУ та Нацполіція викрили у Запоріжжі шахраїв, які під виглядом військових збирали допомогу на ЗСУ

Запоріжанка Крістіна Працевита – переможниця Кубку світу з бодибілдингу

Підприємці Запоріжжя та області!

Нерозривний зв’язок поколінь: в Запоріжжі привітали людей похилого віку та Захисників і Захисниць України

У Запоріжжі СБУ та Нацполіція викрили чергового агітатора, який публічно виправдовував збройну агресію рф проти України

Для ветеранів та ветеранок спрощено доступ для отримання спортивних протезів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.10.2025

Арт-дворик для творчості: у Запорізькому фаховому коледжі мистецтв і культури імені Платона Майбороди відкрили новий мистецький простір

Крафтовий бізнес як нова течія: поради експертів та досвід запорізьких підприємців

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1319-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1320-го дня війни

Загалом впродовж доби окупанти завдали 762 удари по 17 населених пунктах Запорізької області